Відома зірковий тренер і телеведуча Аніта Луценко завжди дає безліч корисних порад про здоров'я і спорт на своїй сторінці в Instagram. На цей раз дівчина наочно продемонструвала, як швидко і в домашніх умовах привести в порядок сідниці, ноги, підкачати прес і все це - в одній вправі.

"Випад з махом назад) 3 підходи по 15 разів на кожну ногу;) Вправа для ніг і сідниць і звичайно ж важливо тримати живіт весь час підтягнутим. Видих завжди вгору, точніше коли що-небудь з частин тіла піднімається вгору від підлоги! Якщо виконала - став + і завтра поненавидь мене трохи, повільно встаючи з ліжка вранці)))" - поділилася дуже эфективним методом Аніта. Шанувальники одразу ж почали дякувати тренеру: "Аніта-Ви мій мотиватор", "+. дуже дуже дуже класно відчуваєш біль у всіх м'язах вже відразу після 3 підходів!!!!", "Аніта, хочу Вам сказати спасибі! За те, що навчили жити без цукру і підтримувати своє тіло в тонусі. На зал не вистачає часу, але вдома завжди можна виділити 30 хвилин)))", "Тільки рівновагу важко тримати", "через "не хочу", але із задоволенням", "Я вчора так робила на інтенсиві)))".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Аніта Луценко розповіла, чому ми так любимо солодке, жирне і солоне. Виявляється, це вироблено на підсвідомому рівні.