Відома зіркова тренер і телеведуча Аніта Луценко завжди дає безліч корисних порад про здоров'я і спорт на своїй сторінці в Instagram. На цей раз знаменитість торкнулася не дуже популярної, але дуже важливої теми: діастаз. Під серією фото дівчина пояснила, чим загрожує така проблема, а так само як її вирішити або застерегти себе.

"Діастаз - це розбіжність білої лінії живота (генетично або виникає від неправильної їжі, зайвих кг, проблем з поставою ). Визначити можна простою методикою - є в ефірі. Якщо провалилося поперек менше, ніж на 2 пальці ( до 2 см). 2 см - це верхня межа норми і не причина нічого не робити для відновлення тіла після пологів. У ВАС НЕМАЄ ДІАСТАЗА (!) все можна!1 стадія діастаза - це 3-5 см впоперек провал ( можна вирішити проблему) 2 стадія 5-7 см ( швидше за все оперувати і працювати над поставою) 3 стадія - більше 7 см ( оперувати і все одно вирішувати причину - поставу) Важливо дбати до пологів про те, щоб діастаз не виник: харчування ( А і Е, C вітаміни з продуктів і мінерали - цинк,магній в раціоні продуктів ) постава ( Пілатес і ролер вам в допомогу - є в @wowbodyshop або як мінімум витягатися вгору і не сутулитися і неадекватно не відставляти таз назад)) тим більше все це на тренуванні), дихання ( вчитися дихати на повні груди, на видиху живіт втягується всередину і вгору) працювати над поперечною м'язою живота і не старатися з планкою. Планка - якщо робити , то тільки правильно! Відчуття розтягнення, а не відставлений зад( смерть спині) і ну затиснути все - спресований. 6 тижнів після пологів качати прес. Потім все можна. Хоча і звичайно індивідуально. Постава - це саааамий важливий пункт ДО, під час і після пологів будь-яким способом - ростіть вгору!!! Збільшуйте відстань повіки головою і тазом в усьому, що робите на тренуванні і в житті. Стійте після пологів на двох ногах частіше ніж на одній і криво, не горбитесь вниз до колясці - встановіть ручку вище. Гуляйте витягуються вгору, а не скручивайтесь вниз. Всі сходитися після пологів близько 8-10 місяців. Але тренити можна і потрібно просто не фанатично (!) просто утримуючи поставу на всіх вправах. Не ясно як це? Ідіть спочатку на пілатес! Або крутите руками на роллере будинку. Гасло «краще менше, але з толком, чим більше як попало» - обов'язковий до виконання! І відноситься до всіх тренувань!
Діастаз: - Генетично, гіпермобільність - Під час вагітності не переїдати, легкі тренування. У харчуванні вітамін С, мінерали, цинк, магній. Після пологів - кегель (правильний, дихання)
- Визначити діастаз. Три типи - Життя після пологів - кожен день прогулянка з коляскою, ручка на рівні, щоб не скручуватися. Стояти на 2ух ногах, а не на одній. Контроль постави. Вправи через 6-8 тижнів. Не поспішати з навантаженням. Природа все продумала заздалегідь, дати можливість тілу відновитися. - Важлива Опозиція - це контроль осанки, витягнення, зміцнення поперечного м'яза живота і м'язів тазового дна, збільшення растояния від тазу до грудної клітки - Не старатися з планкою. Але планку робити можна! У планці спина не має бути прогнутою або такою, що округляється. Максимально рівна спина і дихання". - написала безліч корисної інформації Аніта.

Раніше "Знай.ua" розповідав про те, що Аніта Луценко розповіла про те, що любить смачно поїсти і не відмовляє собі в поганій їжі, проте деякі фолловери сприйняли ці слова невірно. Цього разу під стильним фото дівчина вирішила детально все прояснити.