Відома зіркова тренер і телеведуча Аніта Луценко завжди дає безліч корисних порад про здоров'я і спорт на своїй сторінці в Instagram. На цей раз знаменитість виклала серію фото зі свого майстер-класу у Львові і розповіла, чим відрізняється ЗОЖ від ПОЖ.

"Вибір: ЗОЖ або ПОЖ за нами! Дякуємо за вашу довіру, увагу і все посмішки і за ваші майбутні зміни! Львів -прекрасний! І НЕ ЗАБУВАЙТЕ ЗОЖ( здоровий образ життя), є мотивацією зсередини, а не ПОЖ ( показний спосіб життя) з мотивацією показати яка я класна - це пріоритет! Мотивація зсередини - творить дива, мотивація зовнішня - веде до зривів і нелюбові до себе!!" - розкрила головний секрет ідеального тіла і гарного самопочуття Аніта.
Фанати одразу ж почали дякувати зіркового тренера: "думала, що ПОЖ - правильний спосіб життя)))", "Дійсно було круто та неперевершено!!!; Емоції зашкалюють!!! Дякую!!!", "Дуже класно сформулювали !змушує замислитися", "Я хочу бути такою як ви . а ви просто красуня".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Аніта Луценко наочно продемонструвала, як швидко і в домашніх умовах привести в порядок сідниці, ноги, підкачати прес і все це - в одній вправі.