Відома зірковий тренер і телеведуча Аніта Луценко завжди дає безліч корисних порад про здоров'я і спорт на своїй сторінці в Instagram. На цей раз знаменитість розповіла, чому ми так любимо солодке, жирне і солоне. Виявляється, це вироблено на підсвідомому рівні.

"Ізраїльський вчений провів експеримент над новонародженими за смаками:
- солоний -викликав інтерес
- гіркий - виплюнути
- солодкий - ура ура!
- Жирний - відмінно!
- Гострий - не дуже.
Отже солодкий, солоний і жирний смак вмонтовані в нашу голову як гарні та корисні( поживно, солодко, значить не отрута, солоно, значить в тілі буде баланс). Саме тому харчова індустрія використовує ці інстинкти в своїх цілях)) чим солодше, соленіше і жирніше, тим більше купують) але це вже не натурпродукт. Тому повинен бути у кожного свій особистий внутрішній фільтр від спроб змусити більше витрачати грошеі на їжу ;) за нас його ніхто не поставить)) а дієтологи і тренери швидше фільтроустановщики, але тільки за бажанням пацієнта" - в черговий раз розповіла важливу інформацію про здоров'я Аніта.

"Дуже дохідливо! Спасибі!", "теж не знала) я більше люблю гостре, ніж солодке)", "Ну взагалі !!!! Мотивашка", "всі Діти люблять солодке, просто можна його робити більш корисним, зараз купа рецептів цукерок з фініків і т. п.", "Аніта, ви як завжди Красуня!!!! Не втрималася, вибачте!", "Стильненькая така" - почали розхвалювати тренера її фанатки.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Аніта Луценко торкнулася не дуже популярної, але дуже важливої теми: діастаз. Під серією фото дівчина пояснила, чим загрожує така проблема, а так само як її вирішити або застерегти себе.