У Лондоні на вулиці Уорхен-стріт невідомі скоїли напад на британського репера з групи Moscow17, який часто згадував в своїх текстах Росію.

Виконавець виступав під псевдонімом Incognito.

Варто згадати, що це вже друге вбивство учасників групи.

У травні при схожих обставинах був убитий 17-річний Райем Ейнсуорт Бартон.

Популярні новини зараз
Новий податок на житло спустошить кишені українців: скільки доведеться заплатити Карткою – 10 грн, готівкою – 15: в Україні знову підвищують ціни на проїзд Тепер в ухилянтів заберуть останнє: змусять платити шалені гроші Українцям пообіцяли зробити життя трохи простішим: понад 10 тис грн на людину
Показати ще

Вулицею він йшов разом з товаришами, і на них ззаду напали хулігани з ножами. Більше за всіх дісталося Incognito - від отриманих ножових поранень він відразу помер. А його приятелів доставили в лікарню. За підозрою у вбивстві затримано двох осіб, зараз вони перебувають під вартою.

23-річний репер Incognito входив до складу групи Moscow17. Колектив випустив треки з назвами Moscow March, Russian та We're Russian.

До слова, 29 березня, виповнюється 20 років, як відійшла у засвіти американська співачка українського походження Квітка Цісик. Її називали далеким голосом України, а пісні Квітки Цісик продовжують зігрівати серця та душі українців у всьому світі.

Kacey Cisyk, як звали її в США, померла в 1998 році після тривалої боротьби з раком.

Її голос хоч раз почули понад 20 млрд людей. За часів російської окупації пісні Квітки Цісик були під забороною.

Нагадаємо, Квітка Цісик народилася в 1953 році в Квінсі (Нью-Йорк) в сім’ї Іванни і Володимира Цісик, післявоєнних емігрантів з України. У 5-річному віці вона освоїла скрипку, допомагав їй у цьому батько – скрипаль, який навчався у Львівській консерваторії і потім викладав в українському музичному інституті Америки.

В 1974 році Квітка Цісик закінчила консерваторію в Нью-Йорку. Під час навчання взяла собі псевдонім Кейсі від ініціалів К.С. Виконувала джинґли, була бек-вокалісткою у Боба Джеймса, Роберта Флека, Майкла Джексона та інших американських виконавців. 1977 року зіграла епізодичну роль у комедійній мелодрамі "Ти світло мого життя". За виконання однойменної пісні до цього фільму отримала "Оскар" і "Золотий глобус" у категорії "Краща пісня до фільму", пісня також номінувалася на нагороду "Греммі" в категорії "Пісня року".

10 років Квітка Цісик була голосом автомобільної компанії Ford. Крім того, озвучувала реклами інших великих корпорацій Америки.

Квітка Цісик стала популярною завдяки своїм двом альбомами з українськими піснями – "Kvitka – Songs of Ukraine" та "Kvitka – Two Colors".

1983 року співачка разом із матір’ю відвідала Україну. Була у Львові, інших містах Західної України. Саме після тієї поїздки в її репертуарі з’явилися пісні Володимира Івасюка.

Після розпаду Радянського союзу і проголошення незалежності України вони мріяла дати серію концертів на Батьківщині. Але її мрії не здійснилися, оскільки незабаром, не доживши 6 днів до свого 45-річчя, вона померла від раку грудей після семи важких років боротьби з хворобою.

Ще студенткою Квітка не відчувала жодних труднощів і співала в різних музичних стилях. Її почали запрошувати джазові, поп- і рок-зірки. Так, Цісик допомагала Роберті Флек, Бобу Джеймсу, Девіду Сенборну, Майклу Болтону, Карлі Саймон, Лінді Ронстадт, а також Квінсі Джонсу – відомому продюсеру-аранжировщику Америки, який відкрив феномен Майкла Джексона.

Співачка мала рідкісне колоратурне сопрано. За оцінками музикознавців, голос Квітки мав неймовірний вокальний тембр, у якому виділявся особливий, дзвінковий обертон, притаманний лише сопрановій колоратурі. Рідкісний вокальний тембр Цісик містив у собі очевидні скрипкові тони. До того ж, Квітка вміла співати так званим "білим голосом" – своєрідною манерою жіночого фольклорного співу, яку можна почути в карпатських селах. У Квітки є кілька пісень в альбомі "Пісні України", заспіваних "білим голосом".

Нагадаємо, три дочки вбили свого 57-річного батька в Москві. За цей злочин дівчатам загрожує до 15 років позбавлення волі. Відомо, що він довго фізично і морально знущався над своїми доньками.

Як повідомляв Знай.ua, влада Центральної Африканської республіки оприлюднила подробиці вбивства російських пропагандистів, котрі знімали фільм про ПВК "Вагнер" – засекречений військовий проект Кремля, учасники якого фігурували у злочинах в Сирії та на Донбасі.

Також Знай.ua писав про те, що в Оболонському районі Києва на вулиці Вишгородській виявили тіло дівчини. За даними поліції, 16-річна мешканка Закарпатської області зникла напередодні, а на її тілі видно сліди насильницької смерті.