Папараці зняли екс-дружину "найкрасивішого злочинця в світі" Джеремі Міксу Мелісу з американським діджеєм і спадкоємцем багатомільйонної компанії Дональдом Фрисом.

Західні таблоїди відзначають, що дівчина ніяк не може змиритися з тим, що Джеремі більше не належить їй, і всіляко намагається повернути його, намагаючись викликати в нього ревнощі.

У 2008 році Мікс одружився на медсестрі на ім'я Меліса, у 2009 році у них народився син Джеремі Мікс — молодший. У 2014 році Джеремі посадили у в'язницю на два роки за зберігання зброї. Все це час Меліса чекала його. Але з-за ґрат Мікс вийшов з титулом "найкрасивішого злочинця в світі", і успіх, мабуть, вдарив Джеремі в голову.

Трохи пізніше Джеремі запросили в турецьке місто Бодрум. Там він познайомився з спадкоємицею імперії Topshop Хлоєю Грін. Але це була не звичайна зустріч... Через деякий час в Мережі з'явилися фото, на яких Джеремі і Хлоя цілуються. Меліса була в люті! У жовтні 2017 року Мікс пішов з сім'ї і продовжив відносини з мільйонеркою.

Популярні новини зараз

ПриватБанк роздає дані українців, як на ярмарку: новий номер вже не допоможе

Копають лопатами, кирками і руками: найбіднішу країну світу наповнила лихоманка

Ощадбанк заявив про знищення карт українців: "Було прийнято рішення про призупинення"

На Львівщині хвора на рак жінка померла після пологів: "Вікуся стала янголом для донечки"

Показати ще

Після розставання з Джеремі Мелісі було важко. Кілька місяців вона відмовлялася дивитися на його фотографії. Вона відчувала себе відданою, а він в цей час гуляв на яхті. Його поїздка до Москви стала останньою краплею для Меліси.

Джеремі не просто знявся в кліпі Wi-Fi Ольги Бузової, але британські ЗМІ побачили між "найкрасивішим злочинцем в світі" і російською зіркою щось більше.

Тоді дівчина вирішила раз і назавжди забути свого колишнього чоловіка і нарешті звернула увагу на себе. Фотографи помітили Мелісу поруч з американським діджеєм і спадкоємцем багатомільйонної компанії з виробництва скла Дональдом Фрисом. Друзі Меліси розповідають, що вона прикладає багато зусиль для того, щоб їхні спільні фото з Дональдом стали надбанням гласності.

"Ми всі розуміємо, що адресат у цих фото — один... Вона хоче, щоб Джеремі почав ревнувати її або хоча б думав, що у неї в житті теж все чудово!"

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", Бузова і Батрутдінов попалися на гарячому