Російська співачка і телеведуча Ольга Бузова і російський комедійний актор та телеведучий Тимур Батрутдінов спровокували появу нових чуток про свій роман. Про це повідомляють ЗМІ.

На цей раз пара потрапила в об'єктиви фотографів на виході з готелю Four Seasons. Тримаючись за руки, Оля і Тимур попрямували до найближчого кафе. Під час милої бесіди за чашкою кави співачка опустила голову на плече супутника.

Нагадаємо, учасниця і ведуча проекту "Дом-2" залишила свій коментар із приводу весілля свого колишнього чоловіка.

Крім того, Ольга Бузова з кожним разом епатує публіку все більше. Нещодавно вона вирішила запросити на зйомки нового кліпу на пісню "Wi-Fi" Джеремі Міксу – чоловіка, якого вже давно охрестили "найкрасивішим злочинцем світу".

Дивіться сюжет про подію

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 4 вересня: знайомства близнюків, фінанси дів та здоров'я скорпіонів У пенсіонерів побільшає грошей: новий механізм виплат Найближчі тижні стануть критичними: українців попередили про масштабний наступ росіян Пенсія може зрости удвічі: простий секрет, про який мовчить ПФУ
Показати ще

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", найкрасивіший у світі злочинець не встояв перед чарами Бузової.