Уральський ресторатор Євген Кексін пообіцяв безкоштовно пригощати алкоголем усіх, хто публічно та голосно образить співачку Ольгу Бузову.

Таку акцію власник ресторану "Огонек" організовує з нагоди концерту Бузової в Єкатеринбурзі, який відбудеться 30 березня 2018 року. Кексін не розуміє, як люди можуть слухати пісні екс-учасниці "Дому-2", а тим паче ходити на її виступи. Кожен, хто у день концерту співачки голосно промовить у барі фразу "Бузова - ганьба російської естради", отримає віскі у подарунок.

"Сказав наллю, значить наллю! Але тільки людям, які в своєму розумі... Мені буде приємно зустрітися, поспілкуватися і випити з тими, хто розділяє мої погляди на творчість Бузової. До самої Бузової у мене особливих питань немає - вона бабки рубає, молодець. Але чому люди слухають її пісні...", - висловився ресторатор.

Кексін запевняє, що у мережі повно більш якісної російської музики, а в Instagram є дівчата і більш ефектні за Бузову. Але росіяни чомусь все одно її люблять.

"Це якийсь парадокс сучасної Росії, який прямо відображає, що ми жорстко деградуємо. І сам "Дом-2", який йде вже 13 років, і Бузова - блондинка, не красива, не розумна, ніяка взагалі. І такі рейтинги популярності! Як це може бути взагалі?", - додав Кексін.

Популярні новини зараз

Ольга Сумська розкрила секрет сімейного щастя з Борисюком: "Вип'ємо?"

Ірина Федишин приголомшила українців новим образом: "Як вам?"

Кума Дзідзьо Цибульська зустріла весну в обіймах красеня, і це не чоловік: "Час зав'язувати"

Головне за ніч: "втеча" Віктора Павліка і Реп'яхової, НП в літаку, Полякова без волосся і загадкова загибель українки

Показати ще

Ольга Бузова прославилась завдяки участі у шоу "Дом-2". У 2011 році вона відчула себе співачкою і пішла у шоу-бізнес. Сьогодні рейтинги Бузової незрозуміло чому дуже високі.

Ось, до речі, черговий хіт від Бузової

Як повідомляв портал "Знай.ua", Бузова виступила на вечірці Playboy, де круто зганьбилася.