Скандал відносин Дани Борисової та Олександра Морозова не вщухає. Телеведуча подала на колишнього коханого заяву в слідчий комітет.

Варто нагадати, що пару років тому російські ЗМІ повідомляли, що Борисова виходить заміж за хокеїста Морозова. Однак це виявилося лише заздалегідь спланованим піар-ходом. Борисова сама загрузла у фінансових проблемах, хоча їй обіцяли заробіток. Морозов нібито подарував Дані машину за п'ять мільйонів. Але за кермо Борисова так жодного разу не сіла. Як з'ясувалося, автомобіль марки Volvo був узятий в автосалоні для зйомки реклами. Та ж ситуація повторилася і з "помолвочным" кільцем, яке Морозов збирався надіти телеведучій на безіменний палець в ефірі одного з популярний російських ток-шоу. За участь в шоу парі також заплатили, але і кільце довелося повернути в магазин. Коли протягом кількох місяців Дана Борисова так і не отримала своїх грошей, вона припинила співпрацю.
Як стверджує Борисова, хокеїст разом з колишнім учасником проекту «Дом-2» Денисом Козловичем обмовили її в ефірі телепередачі, тому вона звернулася до суду. Однак після скандалу їй почали погрожувати.
Ситуація здалася Борисової небезпечною для неї і дочки, і вона залишила в Instagram лист, в якому вказала імена винних, якщо з нею щось трапиться.
«Я прошу громадськість стежити за подіями. Тому що, якщо, не дай Бог, щось станеться зі мною чи моєю неповнолітньою дочкою, можу припустити: це буде справою рук, можливо, одного з цих двох осіб або їх оточення. Будь ласка, зрозумійте, що все це не порожні страхи, а дуже серйозно. Мені страшно за мою дочку і за себе, давайте не допустимо страшного!» – попросила фоловерів ведуча.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що наркозалежність, спроба суїциду і численні скандали – російської телеведучої Дани Борисової цього виявилося недостатньо. Днями в мережу потрапила її листування з досить красномовним визнанням: "Я грошей хочу і т **** ться" – зверталася вона до чоловіка з Владикавказа. Борисова погодилася на секс з ним та ще з кількома олігархами в обмін на 4 тисячі доларів. Ведуча торгувалася і ставила свої умови "майбутнього замовнику", описуючи весь спектр так званих послуг. Коли її відверто запитали, як може пояснити свою поведінку, Дана відбулася простим "Ну і що?" очевидно, не бачачи в цьому нічого дивного.