Якщо вам раптом сподобалися чужі сідниці, навіть не думайте передчасно простягати до них руки – інколи чиїсь "подушки безпеки" можуть занадто дорого обійтися. Нещодавно одна смілива офіціантка, хоч і не Дженніфер Лопес і не страхувала свою п'яту точку, але показала світу, як відповісти занадто неслухняним чоловікам.

На відео, відзнятому камерою спостереження в одному з кафе, вона спокійно займалася робочими справам, аж раптом один з клієнтів чіпає її за сідниці.

Дівчина зреагувала швидко, поставила збоченця на місце, застосувавши фізичну силу. Як виявилося, розпусник пізніше отримав по заслугах ще й від представників закону - його заарештували на очах у дружини і дітей.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам допоможуть з покупкою ліків: як отримати 2000 гривень Українцям запровадять "економічно обґрунтовані" тарифи: що і коли подорожчає 65-річним українцям пощастить двічі: як зміниться розмір пенсії Найпотужніша дзеркальна дата в 2024 році: як 24 лютого зробити так, щоб бажання збулося
Показати ще

Дивіться: офіціантка помстилася любителю жінок

Як повідомляв портал "Знай.ua", столичне кафе вляпалося у гучний скандал. Відношення персоналу до гостей накликало на себе гнів не лише відвідувачів , а й користувачів мережі.