Колишня учасниця "Холостяка" розповіла, як їй вдається підтримувати себе у формі і при цьому не виснажувати власний організм. Жінка розкрила свої маленькі хитрощі.

Роза Аль-Намри заявила про себе на телебаченні в якості учасниці шоу "Холостяк". Після її участі вона стала ведучою пост-шоу "Як вийти заміж". І глядачі помітили метаморфози, які з нею сталися. Дівчина почала стрімко набирати вагу.

А потім так само стрімко повернулася до свого, за її ж думку, ідеальної ваги. Розе допомагає підтримувати стрункість режим харчування, відсутність переїдання і щоденне виконання вправи планка.

Проте нещодавно її стрункість опинилася під загрозою. Справа в тому, що Троянда стала ведучою нового цікавого шоу "Світами за скарбами". Формат передачі передбачає, що її учасники проходять квест в різних куточках світу. Ведуча, само собою, усюди супроводжує своїх підопічних.

Популярні новини зараз
В Україні зросте ціна на картоплю, яка до останнього "тримала" планку: у чому причина Дружина Казаніна з "Квартал 95" розділила росіянок на типи - лань, курка та орлиця, і зробила висновки: "Чоловіка в жертву шакалу" Потужний екстрасенс Анна Єфремова розповіла про важкий бій України за майбутнє з 7 жовтня: перемога не така близька Даша Кацуріна відверто розповіла про негативні сторони Дантеса: "У ліжку..."
Показати ще

І цей момент постійного перебування в дорозі дуже спантеличив дівчину. Довга відрядження – це захоплююче, проте тримати себе у формі в поїздці дуже серйозне випробування. Але Роза знайшла, чим себе мотивувати. Вона дала обіцянку близьким друзям.

"Три місяці тому я посперечалася з друзями, що не одужаю за цей період. А я, навпаки, схудла", - зауважує Троянда.

Особливо згубні для фігури ненормований робочий день і відсутність режиму. Саме з цих чинників в поїздках багато набирають кілька зайвих кілограм. Однак Розі вдалося цього уникнути і вона навіть придумала кілька своїх хитрощів, які допомагають їй у поезках.

Ведуча дійсно переживала із-за зайвої ваги в поїздці. До того ж першою зупинкою була Італія, в якій неможливо втриматися від піци і пасти.

Роза змогла взяти себе в руки і почала займатися спортом, щоб бути у формі. І все це всупереч неймовірної втоми на роботі. Також дівчина ні за яких обставин не дозволяє собі їсти на ніч. Ось і всі таємниці.

Як раніше повідомляв портал "Знай.иа", на проекті "Холостяк" вперше з'явилася біла троянда.