Прем'єра першого сезону телешоу "Голос країни" відбулася 22 травня 2011 року. Буквально після першого ефіру популярність програми підірвала українського глядача. У 2018 році стартував 8 сезон проекту. Скільки води спливло за цей час. Скільки нових талантів відкрилися для суддів, глядачів, для країни. Яких тільки переживань і розбитих сердець не бачила сцена Голосу. Кастинги, сліпі прослуховування, прямі ефіри, батли. Переможці і переможені. Молоді таланти української естради і зоряний склад журі шоу. Вокальному проекту є чим пишатися і що показати. Пройдемося по історії "Голосу країни" і згадаємо найяскравіших представників.

"Голос країни": професіоналізм насамперед

Щоб потрапити в проект, просто любити співати замало. Навіть таланту буде не досить. На кастингу шоу вимоги жорсткі. Якщо ти ніколи ніде не виступав. Не демонстрував свої вокальні та артистичні дані. Чи не підкріпив їх відповідною освітою або індивідуальними заняттями з професіоналом. Подолати вхідні етапи буде складно. Краще надолуж згаяне і тоді вже приходь в проект. Тут цінують цілісну картинку. Пред'являють жорсткі вимоги до вокалу. У цьому якраз і спостерігається відміна від інших співочих телевізійних шоу.

Попереднім кастингом займається особисто музичний продюсер програми. Можливі учасники демонструють свою майстерність. І за попередніми результатами просуваються далі на сліпе прослуховування. Тут їх чекають члени журі, які, не маючи уявлення, яка людина виступає на сцені, повинні лише по голосу і за особистими відчуттями всередині, вибрати учасника в свою команду - вибір наосліп. Саме так народжуються цікавий склад. Саме на цьому етапі в житті героїв та глядачів з'являються ведучі. Андрій Доманський, Катерина Осадча, Ольга Фреймут, Олексій Горбунов - центрові особистості на шоу. Вони підтримують учасників і орієнтують глядача в просторі проекту всіх сезонів.

Популярні новини зараз
ПриватБанк без розбору блокує платежі українців: покупки перетворилися на "лотерею" Реформи і прозорість: експерт розповів, чого вимагають США від України за свою допомогу "Київстар" попередив українців про небезпеку: що треба знати Залишать голими та босими: комунальники пообіцяли "не райдужну перспективу" всім боржникам
Показати ще

Канал "1+1" створив приголомшливу атмосферу своєї програми. Члени журі кожного сезону, вони ж наставники і критики - унікальні й різнопланові особистості. Діана Арбеніна, Святослав Вакарчук, Тіна Кароль, Іван Дорн, Олександр Пономарьов, Ані Лорак, Джамала, Потап та інші. Хтось затримався не на один сезон і виховав цілу низку молодих виконавців. Починаючи з 7 сезону, тренери набирають до себе в команду по 16 учасників, раніше було 14.

Після успішного запуску проекту "Голос країни", керівництво телеканалу "1+1" і продюсери шоу, наважуються на створення нової програми. І ось 4 листопада 2012 в ефір виходить "Голос. Діти ". Діти від 7 до 14 років проходять той самий шлях, що проходили їхні старші колеги-вокалісти. Особливість в тому, що до юних учасників ставляться так само, як і до дорослих. До них висувають високі вимоги й очікування. Глядачам проект сподобався. Рейтинги високі, сезонів багато, як і бажаючих випробувати долю.

Як все проходить на проекті "Голос країни": від вибору в команду до фіналу шоу

Після кастингу і сліпого відбору, учасник потрапляє в команду до одного з наставників шоу. І тут для них починається дуже серйозна робота і незабутні емоції. Насамперед проходить підготовка до батлів і власне виступ на "вокальному рингу", за результатами, якого з двох підопічних залишається тільки один. Переможець крокує вперед, той, хто програв покидає шоу назавжди. Жорстокі правила шоу-бізнесу. Далі боротьба стає ще драйвовішою: прості батли переходять в супербатли, де відбувається боротьба за можливість виступить на прямому ефірі. Учасники самі собі вибирають композицію, з якої готуються блиснути перед глядачами. На наступний етап проходить тільки 16 чоловік.

І ось же він довгоочікуваний сольний виступ. Те, чого учасники чекали з перших днів на телешоу. Через свої образи, вокалісти передають свій душевний стан. Часом такі виступи закінчувалися сльозами: наставників, ведучих, шанувальників проекту. Прямий ефір і увагу всієї України прикута до тих, хто дістався цього етапу. Саме глядач вирішує їхню долю. За сумою балів визначаються фіналісти. Далі йде низка виступів. Півфінал та фінал всього шоу. Переможець отримує головний приз контракт із звукозаписною компанією і визнання. У програмі все проходить чесно, гідно і строго.

Дивитися онлайн трансляцію телешоу можна в прямому ефірі по телевізору або зайшовши на сайт каналу "1+1". А на ютуб є всі випуски проекту. На просторах інтернету є маса фото, відео, інтерв'ю переможців, тренерів і ведучих.

У кожного сезону "Голос країни" є свої історії, закулісні таємниці, розбрати і примирення. Все це глядач може спостерігати через екран, а також відвідувати форуми, де обговорюють учасників і пишуть відгуки. А ще всі сезони мали свої назви. Наприклад, другий - "Голос країни. Нова історія". Третьому продюсери проекту дали ім'я "Голос країни. Все по-чесному ", щоб добродушний глядач не сумнівався. Зміни в програмі проходили в п'ятому сезоні, звідси і така назва "Перезавантаження".

Найяскравіші герої проекту "Голос країни"

Так як сезонів було багато, то і цікавих особистостей теж було досить. Кожен учасник шоу, не дивлячись на те, до якого етапу він дійшов, залишив легкий шлейф свого професіоналізму і образи під час виступів. Давайте згадаємо деяких героїв проекту "Голос країни".

У першому сезоні переміг Іван Ганзера. Його голос і пісні підкорили глядачів так, що у інших учасників просто не залишилося шансів на перемогу. Тим не менш, деякі першопроходьці стали більш відомими. Наприклад, Арсен Мірзоян - шикарний виконавець. Його композиції українською мовою чуттєві і правдиві. Тоня Матвієнко - артистка так само творить на рідній мові, йде по стопах своєї знаменитої мами. Міла Нітіч хоч і не дійшла до фіналу того ж дебютного сезону, проте стала відомою співачкою.

Другий сезон подарував українцям нових зірок. Иллария - витончена блондинка з дзвінким голосом. Їй зовсім трохи не вистачило глядацьких симпатій для потрапляння в фінал, але все одно зірка змогла яскраво засвітитися після шоу. А переміг тоді Павло Табаков, улюбленець Діани Арбеніної. У нього вже є не один випущений альбом і не одна перемога в інших конкурсах та програмах. Анна Ходорівська виграла в третьому сезоні Голосу під керівництвом тренера Олександра Пономарьова. Дівчина з сильним вокалом, величезним талантом і виразною зовнішністю. У четвертому сезоні "Перезавантаження" Святослав Вакарчук виховав Ігоря Грохоцкого, а глядач вибрав його в якості переможця шоу.

В цілому кожен сезон "Голос країни" був багатий на таланти. Більшість учасників активно продовжують писати пісні, виступати на сцені, знімати кліпи. Квитки на їхні концерти розходяться швидко. Глядач любить нових героїв, особливо, якщо ці герої запалювали свою зірку у них на очах.

Восьмий сезон шоу проходить з наступним тренерським складом: Потап, Тіна Кароль, Джамала і Сергій Бабкін. Ведучі - сліпучі Юрій Горбунов та Катерина Осадча. На сьогоднішній день вже пройшло 5 випусків програми: етап "сліпі прослуховування". Нові талановиті учасники знову підкорюють велику сцену і серця неприступних тренерів, добрих глядачів і чарівних ведучих.