Актор Морган Фріман був звинувачений вісьмома жінками в сексуальних домаганнях. Чоловік вже приносив свої вибачення минулого тижня, а в цей раз зробив офіційну заяву, в якій розповів, у чому була причина таких його вчинків.

Черговий гучний сексуальний скандал розгорівся навколо відомого актора Моргана Фрімана. Про харасмент з його боку розповіли 8 жінок, при цьому ще стільки ж заявили, що були свідками його неналежної поведінки. Вони стверджують, що на знімальному майданчику він часто відпускав коментарі з приводу їх фігури і навіть намагався "задерти спідницю" однією з асистенток.

У своїй офіційній заяві актор підкреслив, що просто хотів "зробити їм комплімент". Фріман підкреслив, що всі жертви сексуального насильства і домагань заслуговують права бути почутими, а суспільство має до них прислухатися. Однак Морган уточнив, що не варто прирівнювати жахливі інциденти, пов'язані з сексуальним насильством до невдалим компліментів або жартів.

Популярні новини зараз

Танці з зірками на піску: Кухар показала приклад жінкам, ідеальна фігура та пластика

Київський вокзал перетвориться на ТРЦ: "Почнемо заробляти!"

Чи буде розлучення? Топалов емоційно висловився про Тодоренко: "Хотіли вбити один одного"

Пішов з життя брат мільярдера Ріната Ахметова (оновлено)

Показати ще

"Зізнаюся чесно: я з тих, хто відчуває необхідність зробити щось приємне жінок (і чоловіків) і розслабити їх у моїй присутності. Тому я часто жартую і роблю їм компліменти в веселій та невимушеній манері. Тепер ясно, що у мене не завжди виходило робити це так, як я хотів. І за це я вибачився в четвер і буду вибачатися надалі перед тими, кого я міг ненавмисно засмутити", - відверто зізнається Фріман.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" чергова зірка потрапила в мережі звинувачень, які зараз надходять на адресу різних артистів одне за іншим. Оскароносний актор виступив з заявою після того, як на CNN з'явилася інформація про його "неналежну поведінку".

За повідомленнями CNN, жінки стверджують, що актор чіпав їх проти волі, відпускав недоречні коментарі про фігури і намагався підняти спідниці на знімальному майданчику кінокомпанії зірки Revelations Entertainment.