На початку квітня про розлучення повідомила одна з найміцніших голлівудських пар – Дженна Девон і Ченнінг Татум. Минуло небагато часу, але екс-дружина актора стала постійним гостем червоних доріжок, розпочала новий сезон шоу «Світ танців» жертвує гроші на благодійність.

Днями Дженна Деван вперше заговорила про життя після розлучення американському журналу Harper's Bazaar. 37-річна актриса поділилася тим, що відчуває і що змінилося за цей час.

Дженна розповіла, що саме зараз почалася нова глава в її житті. Вона пояснила, що тепер може робити все, що хоче і тому дуже щаслива.

«Я, правда, була щаслива у шлюбі, але сьогодні я починаю замислюватися про більш глибоких філософських питаннях. І шукати на них відповіді. Якщо чесно, у мене зовсім немає якихось певних очікувань від майбутнього і того, як все буде далі. Час покаже», - зізналася співачка. Також вона відповіла на питання про те, як відреагувала на розлучення їх загальна Татум дочка Еверлі.
«Знаєте, наші з Ченнінг відносини – це нова форма любові. Сьогодні ми у всьому підтримуємо один одного і робимо все, щоб бути найкращими батьками для Еверлі. Саме вона надихає мене на нові перемоги. Я впевнена, що буду для неї важливим прикладом у майбутньому».
Раніше "Знай.иа" розповідав про те, що ще одна з найкрасивіших пар Голлівуду Ченнінг Татум і його дружина Дженна Д юенн-Татум публічно оголосили про розлучення. Пара вирішила розлучитися після дев'яти років спільного життя. Про свій намір зоряне подружжя написали на сторінках соцмережі Instagram. Також пара запевніла, що вони зовсім не сварилися, як не було й інших "непристойних інцидентів".

"У нас немає секретів. Просто два кращих друга зрозуміли, що прийшов час допомогти один одному жити самим радісним і щасливим життям, наскільки це можливо. Ми як і раніше сім'я і будемо завжди залишатися добрими і вірними батьками для нашої Еверлі", - запевнили актори