Українка-запроданка Світлана Лобода вважає себе російською співачкою.

Про це повідомляє Politeka.

Так, через кілька днів в Монте-Карло повинен відбутися концерт Лободи. Афішу на нього вдалося знайти в газеті, яка лежала в холі одного з готелів Монако.

Але ось у рекламі співачка значитися як "одна з найуспішніших і затребуваних російських зірок LOBODA".

Варто зазначити, що менеджери співачки не могли не бачити макетів реклами її ж концерту. Це наштовхує на висновки, що співачка знала, як вона буде підписана у рекламі і була згодна з такою своєю характеристикою.

За таку позицію вже спробувала виправдатися продюсер співачки Нателла Крапівіна.

Популярні новини зараз

Дипломати посміялися з Росії за кадри з окупованим Кримом: "Як щодо фото власної країни?"

Леся Нікітюк влаштувала вечірку з двома чоловіками відразу: на столі текіла і борщ

Матерям 10 років, батькам-1: українці хочуть "накинути" стажу за виховання дітей

Потап розкрив своє найпотаємніше бажання: "С*ськи як у Насті Каменських"

Показати ще

"Я як продюсер артиста на свій жаль вперше побачила цей текст у вашому пості", – написала вона в коментарях до афіші.

"Це є суто її громадянське рішення і відповідальність. Висновки повинні робити її слухачі, і СБУ", "У неї комплекс неповноцінності, ось і все!», «Дешева, продажна співачка. Слухати таке – псувати смак", "У творчості Лободи крім мерзенної розпусти і поведінки дешевої повії на сцені більше нічого немає. В її піснях немає ні сенсу, ні душевності, ні мелодійності…", – зазначають українці у коментарях.

"Лірична героїня повинна терпіти, долати, повинна справлятися сама і, незважаючи ні на що, вірити, що коли-небудь з'явиться єдиний (цитата)", - філософськи підписала кадр Лобода. Фолловери ж взялися коментувати побачене: "Все ідеально, крім брів...", "Смішний вигляд)))", "Просто жах, не лякай людей, Свєта", "Косить під Леді Гагу один з її образів)", "Жах якийсь, наче не жива", "Невже нічого не можна зробити з цими губами? Все чудово! Крім губ...", "ви описали клінічну поведінку контрзалежного невротика", "Схожа на Жанну Агузарову", "Це що за Фантомас?", "Стиліст зробив різні брови це для образу?", "Дружина Фантомаса", "Дональд Дак".

Крім того варто додати, що раніше Російський співак прокоментував значення своїх слів про творчість української співачки Світлани Лободи. Вона нещодавно розмістила в Instagram уривок інтерв'ю Алли Пугачової, в якому та розповідає про хвилювання перед виходом на сцену і відчуття залу.

Пройшло не так багато часу і Кіркоров висловився під постом: "Знайомо... Чи надовго..." – написав він. Користувачі мережі вирішили, що таким чином Філіп вирішив посміятися над Лободою, вважаючи її популярність недовговічною.

Разом з тим варто відзначити, що до редакції Знай.ua звернулися представники LOBODA які запевнили, що сталася прикра помилка. Наводимо звернення без змінень и ремарок

Опровержение LOBODA

Настоящим газета «Монако и Лазурный Берег» официально доводит до сведения общественности, что изложенная в публикации августовского выпуска номер 69 информация, касательно предстоящего концерта украинской исполнительницы LOBODA в Монако 31.08.2018, была передана с ошибкой. В публикации имела место следующая фактическая опечатка: вместо «русскоязычных» было использовано прилагательное «российских», что досадным образом исказило смысл высказывания.

Газета «Монако и Лазурный Берег» приносит свои искренние извинения всем читателям и команде LOBODA за ошибочно сформулированную и опубликованную в печатном виде информацию.

LOBODA - SuperSTAR

Нагадаємо, відомий український театр розважає окупантів.

Як повідомляв "Знай.ua", Лобода з донькою знялася для чоловічого глянцю.

Також "Знай.ua" писав, що Лобода в шкіряній сукні розповіла про музику та кіно.