Стало відомо, що Київський театр виступає в окупованому Криму.

Керівник театру, який представився Валерієм, заявив, що виступає там, де платять гроші.

Журналісти заявляють, що Київський театр юного глядача гастролює в окупованому Криму, зараз його нібито актори виступають в селищі Щолкіне.

Їх помітили кореспонденти "Крим.Реаліі" під час зйомок сюжету про туристичний сезон на окупованому півострові. Їм вдалося отримати пояснення від Валерія, який представився керівником театру.

Популярні новини зараз

Дзідзьо вперше показав "батька" - аж за душу бере: "Дякую..."

Молоді батьки не можуть оговтатися: неадекватний водій забрав життя 2-тижневої дитини у візочку

Непоправна помилка лікарів коштувала життя матері 4-х малюків: рак повернувся раптово

У столиці випав з вікна малолітній син відомої продюсерки: селфі ціною в життя

Показати ще

Сам Валерій повідомив наступне: "Лобода там і Повалій сидять в Росії, їх вважають ворогами. Я не вважаю так. Я взагалі вважаю: нафіг мені це треба. Патріотизму у мене до цього всього немає. Розумієш? Виступаю там, де платять гроші. Мені Порошенко не заплатить, розумієш. Я там шукаю, де платять гроші".

Незабаром з'явилася і реакція самого театру на відео "Крім.Реаліі": Віктор Гірич, керівник Київського театру на Липках, офіційно спростував інформацію, надану в сюжеті, де підкреслив, що КАТЮЗ на Липках - єдиний театр юного глядача в Києві. Стверджується, що зараз вся команда театру знаходиться на робочих місцях в столиці і займається підготовкою до відкриття 94-го театрального сезону.

Нагадаємо, в Росії від онкологічного захворювання помер чемпіон клубу "Що? Де? Коли?" Михайло Басс.

Як повідомляв Знай.ua, на сьогоднішній день вже ніхто точно не знає, як виглядає справжній президент Російської Федерації Володимир Путін. Вся справа у величезній кількості його двійників.

Також Знай.ua писав про те, що у вівторок, 14 серпня, у місті Дніпро померла відома волонтерка і громадський діяч Ганна Яценко. Про це опублікувала запис в Facebook подруга активістки Березня Туманова.