Російський гуморист Максим Галкін в ефірі телешоу показав старий відеозапис з молодою Оленою Воробей. На відео важко впізнати комедійну артистку і виною всьому величезний ніс.

Російський телеведучий і гуморист Максим Галкін на передачі, присвяченій 80-річному ювілею композитора Іллі Рєзніка, показав відео з участю Олени Воробей, чим дуже збентежив артистку. Відео зроблено багато років тому і там Олена ще без результатів пластики.
Ще з дитинства ніс створював гумористці купу незручностей. Однак про це знали тільки близькі. За чутками, вона зверталася за допомогою до пластичних хірургів не менше трьох разів. Воробей вдавалася до допомоги лікарів і черезз інші частини тіла. Вона збільшувала груди і змінювала несиметричні частини обличчя за допомогою пластичних операцій.

Коли Галкін показав старе відео з молодою гумористкою, глядачі помітили, як вона змінилася в обличчі. Здається, Воробей дуже зніяковіла і була засмучена.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що після того, як Олексій Панін закликав Максима Галкіна зробити камінг-аут, російські ЗМІ знаходять все нові підстави, щоб довести нетрадиційну орієнтацію гумориста. На цей раз в мережі з'явилася інформація про коханця чоловіка Примадонни. Нещодавно пройшов ювілейний вечір Володимира Винокура. На заході були присутні багато зірок російського шоу-бізнесу та колеги по цеху артиста. Прийшов і Максим Галкін, якого тут же "приписали" роман з Сергієм Дроботенко, хоча гумористи просто чемно привіталися.

На думку деяких видань, артисти ретельно приховують свої відносини і на людях роблять вигляд, що доводяться один одному просто колегами.