Місце моїх дітей в Україні: Тарас Тополя поділився інструкцією люблячого батька

поділитись
Музикант дуже легко знаходить спільну мову з дітьми, адже любить і розуміє їх краще він інших

Фронтмен українського гурту "Антитіла" Тарас Тополя вперше відверто розповів, як в умовах щільного гастрольного графіку справляється з обов'язками батька.

Про це він розповів в коментарі Elle.

Співак зізнався, що вільний час намагається проводити із старшим сином Романом, дати дружині відпочити. Його обраниця, до слова, також рідко буває вдома: співачка Альоша після народження дитини не припинила концертної діяльності.

Траплялися й кумедні випадки, коли втомлений батько не встигає слідкувати за активним сином:

"Раптом бачу, що по столу розмазаний крем, власне він же й на обличчі та руках Романа. Скільки він його з’їв — достеменно ніхто не знає і донині. Але як тато вигрібав від мами, чув увесь будинок", - іронізує Тополя.

За словами музиканта, він дуже легко знаходить спільну мову з дітьми, адже любить і розуміє їх краще він інших. Артист радить всім батькам ніколи не підвищувати голос і контролювати свої емоції, адже раптова хвилина злості може зламати дитячу психіку.

"Виховання — це процес, в якому батьки мусять бути гнучкими і завжди відчувати межу, за яку не можна заходити, бо за нею — психологічні травми дитини на все життя", - додав він.

Слід відзначити, що окрім музичної кар'єри та щастя батьківства в житті Тараса Тополі був і доволі складний період – разом зі всіма небайдужими українцями він підтримав Революції Гідності і виступав на Майдані Незалежності.

Відгукнулися ці спогади і в його творчості: в плейлисті "Антитіл" можна знайти патріотичні композиції "Над полюсами", "У книжках", "Незалежний", де він відверто розповідає про наслідки війни для країни.

При цьому, він сам ніколи не замислювався про переїзд закордон – співак вважає, що місце його дітей та дружини, як і його самого, тільки в Україні.

"Ми були частиною подій Революції Гідності – на сцені і біля неї. Якби не відбувся Майдан, українці б тихо здеградували", - зізнався він.

Як повідомляв портал "Знай.ua", зіркові татусі поділилися враженнями від батьківства.

 

Автор матеріалу: 
Марина Лонская
Теги: 
Тарас Тополя, співачка Альоша, син
Шанувальник Тейлор Свіфт прийняв душ у неї вдома і виспався в її ліжку
0
0
01:35 24.04.2018
Гонитва за грошима перекреслює мораль
0
0
00:20 24.04.2018
Шейк просто світилась від щастя
0
0
22:50 23.04.2018
Музикант використовував страховку, проте в одному з дублів він все ж не втримався на мотоциклі
0
0
21:27 23.04.2018
Зірка оригінально прорекламувала колекцію спортивного одягу
0
0
20:02 23.04.2018