Скандальна російська балерина Анастасія Волочкова всіляко привертає увагу до своєї персони. Нещодавно у артистки з'явився новий заскок: тепер знаменитість виставляє знімки зі старих фотосесій, де ще була молода і приваблива. Також Анастасія почала банити недоброзичливців, залишаючи під фото тільки хвалебні коментарі фанатів.

"Королева" - без тіні сорому прокоментувала кадр Волочкова. Шанувальники відзначили, що раніше балерина була розкішною, але на даний момент зовсім занедбала себе. "Так ... була.... А зараз Василина-придурочка", "ось це КРАСИВО!!! не те що вульгарні шпагати...", "В одязі ви чудово виглядаєте! Не раздавайтесь більше, будь ласка", " Я б сказала: - Еб@нько з казки «Морозко»!", "Так...це не витягнуті треники і не не мита голова! Анасиасия, не треба лити все підряд! Краще менше, так краще!", "Відцвіли хризантеми в саду", "Дах їде за минулим. Діагноз: старість.", "Знову "нафталінове фото ".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анастасія Волочкова всіляко привертає увагу до своєї персони. На зміну моторошним шпагатам прийшла тенденція набагато страшніше: тепер знаменитість демонструє покалічені роботою ноги де тільки можна, змушуючи фанатів жахатися і жартувати. На цей раз гола артистка зробила гучну заяву прямо з ванної. Не дивлячись на те, що фінальний матч Чемпіонату світу проходив між Францією і Хорватією, Волочкова чомусь зболівала за Росію.