Перовський суд Москви зобов'язав родичів співачки Жанни Фріске повернути в Русфонд 21,6 мільйона рублів, які не були витрачені на лікування артистки.

Як повідомляють російські ЗМІ, Русфонд подав до суду на сім’ю Фріске після того, як поліція відмовилася порушувати кримінальну справу про розкрадання коштів, зібраних на лікування співачки.

На рахунок співачки для її лікування благодійна організація перерахувала 26 мільйонів рублів. Але після смерті Фріске її родичі відзвітували про витрати лише 4 мільйонів.

Захист батьків Фріске просив припинити провадження за позовом через відсутність доказів, а також заявляв, що бухгалтер готує повний звіт про витрачені кошти.

Крім того, серед родичів співачки назріває конфлікт через тяганину з судами. Мати Жанни не з'явилася на засідання суду, а колишній цивільний чоловік артистки Дмитро Шепелєв зауважив, що значна частина грошей може перебувати у неї.

Популярні новини зараз

Таксист Гювен не зміг забути поїздку з українкою і став надсилати їй свій "Bolt": "Хочу лизати тебе годинами..."

Українці зраділи, що на місці Тіни Кароль в шоу "Голос країни" опинилася Оля Полякова: "Тільки вперед"

В Індії жінка народила малюка з 4 руками і ногами - сплелися з близнюком в животі

Євген Петросян отримав жорсткий "удар" від захисника своєї ексдружини Олени Степаненко: "Ми довго мовчали і терпіли"

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", Жанна Фріске померла на 41-му році життя після тривалої боротьби з неоперабельною пухлиною головного мозку. Батько покійної співачки Володимир Копилов повідомив, що у нього перед клінікою, що здійснювала лікування доньки, є борг у 106 тисяч доларів.