Жанна Фріске померла на 41-му році життя після тривалої боротьби з неоперабельною пухлиною головного мозку.

Інформацію підтвердив батько співачки у соцмережі.

Вона померла увечері 15 червня в заміському будинку своїх батьків у Підмосков'ї. Більше року тому стало відомо, що Жанна хвора. У неї діагностували рак головного мозку. Фріске пройшла лікування в Китаї та США, а також тривалий курс реабілітації і вже почала відчувати себе краще, проте потім її стан різко погіршився. Співачка практично повністю втратила зір.

Читайте також: Виконавець ролі Сарумана у "Володарі перснів" помер у 93 роки

Про це розповів телеведучий і близький друг співачки Отар Кушанашвілі. Весь час, поки Жанна хворіла, вона підтримувала зв'язок зі своїм другом - телефонувала з ним по Skype.

Незадовго до смерті, пишуть ЗМІ, Жанна Фріске перестала впізнавати близьких. В останні дні сім'я не залишала співачку: лікарі вже передбачили близький кінець.

Жанна Фріске не дожила до 41-го дня народження кілька тижнів.

Весь російський шоу-бізнес відгукнувся на смерть співачки. Артисти висловлюють співчуття близьким Жанни Фріске.

"Прощавай, кохана Жанна. Прощай один справжній друг. Я плачу. В це неможливо повірити. Це-жорстоко", - прощається із Фріске Філіп Кіркоров.

"Прощай, моя дівчинка... Спи спокійно... Ти назавжди залишишся в моєму серці...", - пише співачка Ольга Орлова.

"Словами не можна передати весь біль і печаль... Як страшний сон... Вічний спокій твоїй душі, наша мила і кохана Жанна...", - пише співачка Жасмин.

"Сльози градом. Наша улюблена, сильна і справжня. Не вірю, що все так закінчилося....",- сумує за померлою співачка Глюкоза.