У мережі з'явився офіційний трейлер біографічного мюзиклу про Віктора Цоя - "Літо" Кирила Серебреннікова.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяФільм розповідає про початку творчого шляху Віктора Цоя і групи "Кіно", про його взаємини з Майком Науменко, його дружиною Наталею і багатьма, хто був в авангарді рок-руху Ленінграда 1981 року.
Крім того, фільм "Літо" максимально насичений культовими треками тих часів.
Кореєць Тео Ю виконав головну роль у фільмі (Віктора Цоя).
Відомо, що фільм був представлений в основній програмі Каннського кінофестивалю, де він отримав премію за кращий саундтрек.
Вже 28 червня глядачі зможуть побачити фільм на власні очі.
Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", Росія активно використовує російську мову як зброю для боротьби з українською незалежністю. У хід також йде спадщина російської культури - Чехов, Толстой, Достоєвський, Висоцький і Цой. Про це в ефірі ObozTV заявив український художник і громадський активіст Сергій Поярков."Ніяких питань не повинно бути у тих, хто це видає. Вони розуміють, що вони використовують це для гібридної війни з Україною", - підкреслив художник.
На думку Сергія Пояркова, українцям необхідно сформувати загальне ставлення до російської мови.
Також портал повідомляв про те, що одну з найвідоміших пісень легендарної групи "Кіно" "Спокійна ніч" Віктор Цой написав у 1986 році, приїхавши в Київ.
Про це в ефірі українського каналу розповів Сергій Лисенко - режисер, який зняв першу картину про лідера рок-колективу. "Я можу сказати, що пісня була написана в Києві. Я був свідком, як він сидів і щось записував на клаптику паперу", - розповів він.
Він також додав, що це відбувалося в готелі "Славутич" на Русанівці, де група проживала під час участі в зйомках у фільмі Лисенка "Кінець канікул".
Також нагадаємо, що Володимир В'ятрович охрестив легенарных музикантів і класиків "щупальцями" русского мира".
Якщо ви думали, що Володимир Висоцький і Віктор Цой - це легендарні голосу свого часу, а Булгаков - автор безсмертних романів, ви глибоко помиляєтеся: насправді це не класика, а щупальця "російського світу".