Крістіна Орбакайте не приїде з концертами в Україну, як планувала раніше. Вересневі виступи артистки у Києві, Харкові, Дніпрі та Одесі скасували.

Про це інформують російські ЗМІ, посилаючись на сервіс з продажу квитків. Конкретні причини такого рішення в сервісі не назвали, лише зазначили: "Скасовано та й все, ви ж бачите, яка ситуація".

Нагадаємо, Орбакайте планувала приїхати в Україну на гастролі ще в березні цього року. Та тоді концерти було перенесено на осінь.

Як повідомляв портал "Знай.ua", директор російської співачки Крістіни Орбакайте Олександр Качан пояснив, що тур перенесли з весни на осінь через те, що приймаюча сторона не може гарантувати безпеку артистки і її команди.

Популярні новини зараз
Тепла в батареях більше не буде: влада декількох областей та міст попередили українців Не пустять за кордон, відберуть авто та заборонять полювати: які покарання загрожують боржникам аліментів Яку фінансову допомогу українцям надають навесні 2023 року: гроші від трьох організацій У Раді ухвалили закон про нові виплати чиновникам: до 800 тисяч особам з інвалідністю, а 1 млн - у разі загибелі
Показати ще