Організатори Євробачення-2018, які змінили правила підрахунку голосів журі, опублікували список імен членів журі з 43 країн.

Стало відомо, що результати пісенного конкурсу "Євробачення-2018" будуть визначені шляхом глядацького голосування, а також групою експертного журі кожної з 43 країн-учасниць. Про це пишуть українські ЗМІ.

Сьогодні на офіційному сайті конкурсу стали відомі імена 215 професіоналів музичної індустрії, які будуть віддавати свої голоси у півфіналах та фіналі конкурсу цього року.

Цікаво, що серед представників України у пісенному конкурсі учасників будуть судити популярні співачки Христина Соловій та ALLOISE, а також музичний продюсер Віталій Климов, радіоведучий Денис Жупник та Артур Данієлян.

Щоб усе було справедливо, робота журі контролюється нотаріусом в кожній країні, а незалежні спостерігачі EBU від PwC залишають за собою право здійснювати несподівані візити до журі, щоб голосування проводилося згідно з правилами "Євробачення".

Зауважимо, що наймолодшому судді 16 років, яка приїде з Естонії, а найстаршому - 74 роки - з Хорватії. А от Грузія, Литва та Чорногорія запросили професорів до складу свого журі.

Як повідомляв портал "Знай.uа" чим ближче до виборів президента, тим більше громадських запитів на нових лідерів. Українці втомилися від звичної системи управління і це показують не тільки соціологічні опитування. Одним з перших у рейтингу симпатій народу досі вважається фронтмен групи "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук. Нещодавно наважився відверто відповісти на усі питання - чому пішов з політики і не планує повернутися знову?

Потребу у змінах Вакарчук бачить давно. Але натякає на дивну розбіжність у думках - до 60% населення України взагалі не може вибрати жодного політика чи політичну силу зі списку:

"Це безпрецедентна історія, коли не просто велика кількість, а абсолютна більшість населення України не хоче вибирати між тими політиками, які сьогодні є", - зазначив він.