На обкладинці спеціального номера американського видання People опублікована фотографія співачки Pink. Вона стала найкрасивішою жінкою року за версією видання. Щаслива мама позує з її сином Джеймсоном Муном і дочкою Віллоу Сейдж.

Американський журнал People назвав співачку Pink найкрасивішою жінкою 2018 року. Це написали на сайті видання.
Відзначено, що на обкладинці спеціального номера журналу опублікована фотографія співачки з її сином Джеймсоном Муном і дочкою Віллоу Сейдж.

"Щодо виховання, така штука, коли ти ніколи не знаєш, чи працює що-небудь з того, що ти робиш", - зізналася Pink в інтерв'ю виданню.
При цьому співачка щиро розповіла, що у неї було чудове дитинство. Її мати вчилася і працювала повний день, а батько займався продажем страховок.

"Ми з братом приїжджали на велосипедах у школу і грали в лісі весь день. Рятували тварин, залазили на дерева, займалися спортом і гімнастикою. У мене було хороше дитинство", - ділилася з читачами спогадами Pink.


Часом раніше Pink була номінована на премію Греммі за краще сольне поп-виконання з піснею What About Us.

Раніше "Знай.ua" розповідав про те, що Стелла Столпер, колишній менеджер відомої американської співачки Мераї Кері, стверджує, що неодноразово піддавалась сексуальному переслідуванню з боку артистки. Сама співачка називає такі звинувачення безпідставними. Про деталі скандальної історії повідомляє TMZ. Стелла обурилася, дізнавшись, що з нею розривають контракт, і почала готувати документи до суду. Вона планує пред'явити артистці звинувачення за порушення закону про цивільні права та закону про справедливе працевлаштування. Нібито вона була звільнена у середині трирічного контракту.

Крім того, Столпер готує колишньому босові звинувачення у сексуальних домаганнях. За словами дівчини, артистка часто з'являлася перед нею в оголеному вигляді, завдаючи їй тим самим непоправної моральної шкоди.