19 травня відбулося довгоочікуване весілля принца Гаррі та актриси Меган Маркл. На весіллі щасливих молодят трирічна дочка герцогів Кембриджських Шарлотта раптово повторила дитячу витівку свого дядька Гаррі: принцеса показала язика фотографам прямо з вікна автомобіля.

Журналісти моментально знайшли знімок 30-річної давності, де в 1988 році під час візиту до Йорк трирічний принц Гаррі показує язик фотографам. Обидві фотографії міттєво потрапили в усі британські таблоїди.
Здається, принцеса Шарлотта йде по стопах свого скандального дядька, якого довгий час у британській пресі називали Enfant terrible. Будемо тільки сподіватися, що, можливо вона виросте і все добре обміркує.
Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що в пресі ніяк не вщухають нові подробиці і обговорення з дня весілля Меган Маркл і принца Гаррі. Так, нещодавно стало відомо, які подарунки підніс принц Гаррі своєї коханої. Перший дуже зворушливий і символічний. Вранці перед церемонією у своєму приватному саду при Кенсингтонському Палаці він особисто зібрав незабудки — улюблені квіти принцеси Діани — щоб додати їх до зробленого на замовлення букету нареченої.

А зовсім недавно журналісти з'ясували, що після заручин Меган отримала ще один дивовижний подарунок — кільце з аквамарином і діамантами, яке раніше належало принцесі Діані. Саме це розкішне прикраса яскраво блищало на пальці герцогині, коли вона змінила вбрання і сідала у Jaguar 1968 року, виїжджаючи на сімейну вечерю в заміську резиденцію Фрогмор-хаус. Сама Діана одягала це кільце на гала-вечерю в Австралії в 1996 році.

Проте найкращий подарунок молодятам надала сама королева Єлизавета ІІ, бабуся Гаррі. За кілька годин до весілля стало відомо про те, що королева присвоїла онукові і його обраниці почесні титули. Прес-служба Кенсінгтонського палацу оголосила перед торжеством, що Гаррі тепер герцог, а Меган - герцогиня.