Відома українська співачка та волонтер Анастасія Приходько оголосила про створення нового суспільно-політичного руху разом із командиром комбатом батальйону "Аратта" Української добровольчої армії (УДА) Дмитром Ярошем.

Політичні амбіції Приходько

В одному з останніх інтерв'ю артистка зазначила, що запросить до співпраці добровольців та всіх, кому не байдужа така ініціатива:

"І ми заявимо про цей рух. У нас дуже великі амбіції", - запевнила вона.

Багато кого цікавило питання, чи збирається Приходько висувати свою кандидатуру на наступних парламентських виборах, які відбудуться восени 2019 року, на що співачка відповіла:

Популярні новини зараз
Експерт назвав області, яким взимку буде дуже складно Нова мінімальна зарплата та підвищення пенсії: як з 1 жовтня в Україні зміняться виплати У ДТЕК терміново попередили українців: це має зробити кожен споживач Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон
Показати ще

"У думках дуже багато чого є. Але я не можу сказати "Так", а потім цього не зробити. Нехай це буде ще в підвішеному стані".

Натомість Приходько пообіцяла, що якщо потрапить до Верховної Ради, то перестане співати, "тому що не можна сидіти на двох стільцях":

"Як це можна поєднати? Тут ти виходиш, робиш одні справи, тут ти виходиш співати. Це не може так бути. Або я співаю, або я в політиці. Два варіанти не підходять", - наголосила вона.

Її брат Назар Приходько додав: новостворений рух отримав назву "Вимагаю змін", а сестра нібито поки не зможе балотуватися в президенти, бо не досягла необхідного для цього віку - 35 років, як це зазначено в Конституції.

Дивіться: Анастасія Приходько про політику та президентські амбіції

Нагадаємо, Приходько набила зворушливе татуювання на руці з півоніями - улюбленими квітами свого дідуся. Як повідомляв Знай.ua, Приходько емоційно зізналася у розриві стосунків. Також Знай.ua писав, Приходько відверто розповіла, що думає про Росію.