Одна з найскандальніших пар проекту "Дом-2" - Ілля Яббаров та Олена Рапунцель, знаходяться на межі розриву.

Як заявив сам учасник: "Возз'єднання з його екс-нареченою більше неможливо".

Таке рішення молодий хлопець прийняв також через матір Рапунцель. За словами Яббарова, возз'єднання з Оленою неможливо.

Також в своєму Instagram-каналі він зазначив: "Лукавити не буду, між нами крапка назавжди, ми ніколи не будемо разом! Це наше спільне рішення".

Крім того, учасник висловився з приводу своєї колишньої тещі: "Я вперше стикаюся в житті з такими людьми, але ображати і коментувати я їх не збираюся".

До слова, довкола загадкової смерті колишньої учасників реаліті-шоу "Дом-2" Поліни Лобанової досі чимало припущень.Нещодавно з'явилася версія про те, що дівчина страждала від хвороби серця.

Як запевняють джерела у правоохоронних органах, перевірка цієї теорії вже проводиться. Але коментарів з боку лікаря, в якого б могла проходити обстеження покійна, поки що не було.

Тіло 20-річної Поліни Лобанової знайшли вранці 4 липня знайшли у ванній в квартирі її знайомого - дівчина жила у нього, сам молодий чоловік не працював.

Пізніше виявилося, що насправді Лобанової не було в Москві певного місця проживання.

Нагадаємо, скандальна ведуча одіозного російського телепроекту "Дом-2" Ольга Бузова днями виконала трек з репером Вітею АК-47. Він був розкритикований користувачами мережі. А тепер з'ясувалося, що новий "хіт" стане офіційним гімном "Дому-2".

Як повідомляв Знай.ua, російська телеведуча реаліті-шоу "Дом-2" і з недавніх пір співачка Ольга Бузова оголосила нову серію концертів. На цей раз у містах окупованого Росією Криму.

Також Знай.ua писав про те, що розлад в родині Євгена Петросяна і Олени Степаненко викликав бурхливу реакцію не тільки у шанувальників творчості гумористів, але і у скандального шоумена Гогена Солнцева. Екс-учасник "Дому-2" висловив своє бачення того, що відбувається.