Українська співачка Анна Седокова пояснила, чому вже кілька місяців не постить фото дочки Моніки у соцмережах. Виявилося, що адвокати її екс-чоловіка Максима Чернявського, який хоче відсудити доньку, заборонили Седоковій виставляти фото дочки в Instagram."Якийсь час тому, адвокати іншого боку за три години до зустрічі з Монікою написали, що вони скасують візит, якщо я буду робити фото Мо. Вони зажадали заборонити мені постити фотографії нашої дочки, або я з нею не побачуся. Я погодилась", - зізналася Седокова на своїй сторінці в Instagram.

"Зараз я можу зустрічатися з нашою донькою тільки з наглядачкою, яка, коли ми обіймаючись спимо вночі (і я вдячна Богу за цю можливість, адже у багатьох її немає) сидить і дивиться на нас", - відверто розповіла артистка.
Хоч ситуація жахлива, Ганна не втрачає оптимізму: "Стільки всього, я навіть не розумію, як все розповісти і справді не хочу. Весь час сумніваюся, чи потрібно, але потім читаю ваші листи і розумію, що необхідно!" - вважає Аня.
Як повідомляв "Знай.ua" Анна Седокова протягом останніх 8 місяців не може спілкуватися зі своєю дочкою Монікою. Забрав у неї дівчинку колишній чоловік Максим Чернявський, він має намір позбавити співачку материнських прав. Седокова не розуміє, з якої причини її колишній чоловік пішов проти неї війною. За словами співачки, вона ніколи не забороняла йому зустрічатися з дівчинкою і забирати її до себе додому.

"Зараз найбільший мій біль - Моніка. Ось уже вісім місяців у мене немає можливості нормально з нею спілкуватися, просто бути поруч.Максим вирішив позбавити мене материнських прав, і я абсолютно не розумію, за що", - поскаржилася співачка.

Максим Чернявський разом зі своєю бабусею відвезли дівчинку в США. В Америці вони вирішили звернутися в суд. Співачка зізнається, що практично всі гроші, які вона заробляє, з вересня йдуть виключно на адвокатів.

"У мене рахунки адвокатам по 50-60 тисяч доларів. Годину роботи юриста коштує 600 доларів. Тому я працюю, заробляю, співаю веселі пісні і борюся за свою дитину", - зазначила Сєдокова.