На телеканалі СТС показали випуск нового тревел-шоу "Навколо світу під час декрету". Його провідна Анна Седокова назвала зйомки цього шоу найскладнішими з психологічної точки зору. Програма присвячена подорожі співачки з дітьми в Таїланд.


За сюжетом Анна разом з трьома дітьми - Аліною, Монікою і Гектором - вирушила на острів Хонг. Там співачка повинна була погодувати варанів і помилуватися красою дикої природи.

Уххх. Сегодня в 11.30 будет одна из самых сложных серий #вокругсветавовремядекрета на #СТС . Почему? Я жёстко поругалась с Алиной. Прям до слез. О чем безусловно жалею , но сорвалась. Хотя, до сих пор считаю что причина верная. На нас кричали, выгоняли, атаковали, преследовали, запрещали снимать. Это видео я записала на всякий случай, потому что все наши карты памяти были стёрты ! Как мы пронесли звук на остров вообще не понятно и хоть что-то вам показали. Записывали на бабины ... С нами общались как с преступниками и возможно, мы ими и были, но мы всего лишь хотели показать вам красоту этого невероятного места. Ты идёшь по острову с тремя детьми, а за тобой 10 человек охраны и смотрят на тебя так - 😡😶😖 Причины ? Потому что там был Лео, они сняли Пляж и теперь там слишком много желающих запечатлеть момент на профессиональное оборудование ( фотокамера ). В общем, очень сложно. Нужно смотреть. Включайте @tv_ctc в 11.30. И простите меня за излишнюю эмоциональность. Я за своих детей, как тигрица сражаться буду .. @lalina_one ❤️ @polinasuper_star ❤️

A post shared by ANNA SEDOKOVA (@annasedokova) on


Однак Седокова, діти і вся знімальна група несподівано зіткнулися з труднощами. Охорона острова забрала у них пакет з їжею для тварин і категорично заборонила їх годувати. Потім у знімальної групи зажадали прибрати відеокамери.

- На нас кричали, виганяли, атакували, мали, забороняли знімати. Це відео я записала на всякий випадок, тому що всі наші карти пам'яті були стерті! Як ми пронесли звук на острів, взагалі незрозуміло, і хоч щось вам показали. Записували на бабині ... - розповіла Анна. - З нами спілкувалися як зі злочинцями, і, можливо, ми ними і були, але ми всього лише хотіли показати вам красу цього неймовірного місця. Ти йдеш по острову з трьома дітьми, а за тобою 10 чоловік охорони і дивляться на тебе так ... Причини? Тому що там був Лео, вони зняли "Пляж" і тепер там занадто багато бажаючих зафіксувати момент на професійне обладнання ... "

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", Джолі запалила на премії в Лос-Анджелесі