У 2018 році міжнародний пісенний конкурс "Дитяче Євробачення" вперше в історії пройде без України: все через нестачу фінансування, яке сягло критичних позначок.

Як повідомляє "Суспільне мовлення", аби взяти участь в Дитячому Євробаченні, телерадіокомпанії необхідно викласти шалені суми на проведення відбіркового етапу, а також зробити обов’язковий внесок організатору музичного заходу -Європейській мовній спілці – за саму можливість змагатися. У цьому році Національная суспільна телерадіокомпанія вперше не має можливості профінансувати виробництво відбіркових турів, сплатити внесок, та взяти на себе усі інші обов’язкові витрати.

Коли в уряді розписували бюджет на 2018 рік, для НСТУ виділили лише 776 мільйонів: ця сума не здатна покрити поточні операційні виплати компанії до кінця року, оскільки це вдвічі менше, аніж гарантується українським Законом
"Про суспільне телебачення і радіомовлення України". В документі говориться, що бюджет НСТУ має становити 0,2% видатків загального фонду Державного бюджету України за попередній рік, тобто 1,54 мільярди гривень.

НСТУ є наймолодшим європейським Суспільним мовником і за дослідженням Європейської Мовної Спілки – найменш фінансованим.

Критична ситуація незаконного недофінансування не залишає компанії жодних коштів не лише на оплату трансляції самих каналів, виробництво програм, закупівлю прав на спортивні події світового масштабу, але й на сплату обов’язкових внесків та платежів, не кажучи вже про необхідну модернізацію усіх регіональних та всеукраїнських теле- й радіоканалів Суспільного.

Популярні новини зараз

Двоє копів усамітнилися в туалеті, думаючи, що їх не бачать: попу жінки у формі не витримав умивальник

Дівчина встала на коліно перед відкинутим Огнєвіч Максом Тарапатою: "Пропозиція руки і серця"

Відкинутий Златою Огнєвіч Максим Тарапата знайшов розраду в обіймах кучерявої красуні :"Я балдію"

33-річний шеф-кухар забив татуюваннями майже все тіло за 2 мільйони гривень: "Найболючіше в попі"

Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що українському агентству Banda.agency і Republique вручили престижну нагороду міжнародного фестивалю творчості "Каннські леви".

Дизайнери агентства отримали "бронзу" в категорії Desing Lions за брендинг пісенного конкурсу "Євробачення-2017" за оформлення логотипу для пісенного конкурсу, який пройшов в Україні у 2017 році.

Після перемоги ізраїльтянки Нетты Барзілай, логічно наступний конкурс, згідно з правилами, повинен приймати Ізраїль.

Але європейський мовний союз може відмовитися від проведення фіналу "Євробачення" в Ізраїлі, звинувачуючи оргкомітет зайвої політизації конкурсу. Про це повідомляє портал ESCToday.