48-річна співачка Анжеліка Варум поділилася таємницями ідеальної фігури. Фанати артистки часто просили її видати таємниці відмінного тіла, отож вона вирішила відповісти на всі питання одночасно.

«Я, на протязі останніх двадцяти років, намагаюся дотримуватися роздільного харчування, тобто не змішувати білки з вуглеводами. Я виключила зі свого раціону смажені продукти, м'ясні і рибні бульйони, маринади, консерванти, соуси, дріжджі, цукор, будь-які напої, за винятком звичайної, негазованої води. Протягом дня я випиваю від 2,5 до 4 літрів води (віддаю перевагу теплу воду, т. к. моїм організмом вона легше засвоюється). Кожен третій день, як у ті дні, коли я буваю застуджена або в період просто напружених для організму днів я виключаю з раціону білкову їжу. Це дає мені можливість легше пережити стрес і швидше відновитися», — поділилася знаменитість

«Що стосується спорту, я не великий любитель виснажливих тренувань і жорсткого системного графіка. Займаюся виключно в своє задоволення. Біжу віддаю перевагу швидку ходьбу. Ходжу по 15-20 кілометрів. Люблю плавання, плаваю брасом і кролем за 2-3 кілометри. Ну і звичайно ж роблю найпростіші вправи на основні групи м'язів рук, преса, спини, сідниць і ніг. На будь-яку з перерахованих вище груп м'язів в інтернеті можна знайти величезну кількість вправ і вибрати найбільш підходящі вам», — зізналася Варум.
Анжеліка Варум також попередила, що ця система підходить їй, але може не підійти комусь з фоловерів. В коментарях співачка відповіла на всі питання фанатів.

Так, цукор Анжеліка не вживає, з вітамінів п'є Магній В6, а хліб замінила на бездріжджові крекери. Також артистка не п'є каву, але вкрай рідко п'є спиртне.

Згадала Варум і про розпорядок свого дня. Ввечері вона лягає спати не раніше, ніж через 3-4 години після їжі. «А якщо овочевий суп або рагу, можна лягти і через півтори-дві години», — написала вона і додала: «Лягаю, зазвичай, опівночі. У США раніше, годині о десятій вечора. Встаю о шостій-сьомій ранку». На сніданок Анжеліка кст каші на воді, яйця і сир.
Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що зірки не мають права погано виглядати, тому всіма способами намагаються підтримувати себе у формі. Багато фізичної активності з особистим тренером і правильне харчування. На цих знаменитостей варто рівнятись. Наприклад, Сара Джессіка Паркер захоплюється боді-балетом. Цей вид спорту дав їй стрункі ноги і красиві руки. А ще у Сари чудова розтяжка.