Перетворити поему Пушкіна на оригінальну стрічку, врахувати в ній всі сучасні реалії Києва та зробити цікавою не тільки для дітей, а й дорослих – таке завдання поставив перед собою режисер мультфільму "Викрадена принцеса: Руслан і Людмила" Олег Маламуж.

В екслюзивному коментарі "Знай.ua" він зізнався: найбільше випробувань та кумедних ситуацій згідно сценарію дісталося саме чарівнику Фіну,якого  озвучував лідер гурту "ТНМК" Олег "Фагот" Михайлюта. До речі, це вже не перші проби артиста у такій сфері – говорити голосом казкових героїв він може не гірше, ніж це вдається колегам із значно більшим досвідом.

"Можна обіцяти: сумно не буде жодної хвилини. Дуже мало пауз, в які можна було б розслабитися і відпочити. Створено навіть для найменших, щоб їм було цікаво дивитися на персонажів. Це – діснеївський досвід", - анонсував режисер.

Грати максимальну емоцію і нічого не боятися – це була єдина вимога до акторів. Адже ставку вони роблять виключно на звучання, самі при цьому залишаючись за кадром.

Експериментів Михайлюта точно не боявся. Запевняє, що якби отримав пропозицію озвучити мультфільм англійською, з радістю б погодився.

Цікаво, що для Фагота за останній рік це вже другий проект, котрий пов'язаний із тематикою Київської Русі – "Сторожова застава", адже він вірить: це ніколи не втратить актуальності:

"Зараз у нас такий історичний фрагмент, що ми всі усвідомили: інформаційна війна за свою історію вона навіть більш важливіша, ніж війна фізична", - додає співак.

Дивіться: Олег Маламуж та Фагот - Викрадена принцеса: Руслан і Людмила

Як повідомляв портал "Знай.ua", стрічка про українських героїв зачепила Вакарчука за живе.