Перетворити поему Пушкіна на оригінальну стрічку, врахувати в ній всі сучасні реалії Києва та зробити цікавою не тільки для дітей, а й дорослих – таке завдання поставив перед собою режисер мультфільму "Викрадена принцеса: Руслан і Людмила" Олег Маламуж.

В екслюзивному коментарі "Знай.ua" він зізнався: найбільше випробувань та кумедних ситуацій згідно сценарію дісталося саме чарівнику Фіну,якого озвучував лідер гурту "ТНМК" Олег "Фагот" Михайлюта. До речі, це вже не перші проби артиста у такій сфері – говорити голосом казкових героїв він може не гірше, ніж це вдається колегам із значно більшим досвідом.

"Можна обіцяти: сумно не буде жодної хвилини. Дуже мало пауз, в які можна було б розслабитися і відпочити. Створено навіть для найменших, щоб їм було цікаво дивитися на персонажів. Це – діснеївський досвід", - анонсував режисер.

Грати максимальну емоцію і нічого не боятися – це була єдина вимога до акторів. Адже ставку вони роблять виключно на звучання, самі при цьому залишаючись за кадром.

Популярні новини зараз

Володимир Зеленський виступив з важливою заявою: "Всі кордони у бойову..."

Повелителю вовчиць Олегу Виннику — 48: найнесподіваніші факти про зірку

Заміжня Оля Цибульська заговорила про курортний роман: "Вже горить"

Віктор Павлік розповів про велике горе: "Потрапив в аварію, покалічений..."

Показати ще

Експериментів Михайлюта точно не боявся. Запевняє, що якби отримав пропозицію озвучити мультфільм англійською, з радістю б погодився.

Цікаво, що для Фагота за останній рік це вже другий проект, котрий пов'язаний із тематикою Київської Русі – "Сторожова застава", адже він вірить: це ніколи не втратить актуальності:

"Зараз у нас такий історичний фрагмент, що ми всі усвідомили: інформаційна війна за свою історію вона навіть більш важливіша, ніж війна фізична", - додає співак.

Дивіться: Олег Маламуж та Фагот - Викрадена принцеса: Руслан і Людмила

Як повідомляв портал "Знай.ua", стрічка про українських героїв зачепила Вакарчука за живе.