Український співак, серцеїд Олег Винник заговорив про свої президентські амбіції. Артист заявив, що цілком ймовірно, що мав би успіх на президентських виборах. Однак для цього мають бути певні умови.Про це та інше винник розповів інтерв'ю, відео якого потрапило на YuoTube.За словами Винника, якби він був мільярдером - то балотовувася би на пост президента України.
"Якби я був мільярдером і мої статки були більші за бюджет країни, я пішов би у президенти і зробив її щасливою. Це від усього серця, я про це задумувався - як це круто мати величезні кошти і вкласти їх у розвиток своєї країни", - заявив Винник. Також артист додав, що мати великі кошти і вкладати їх в розвиток своєї країни, - це "круто". Але при цьому додав: "Я не мільйонер і не мільярдер".

Олег Виннник підготував своїм "вовчицям" гарячий сюрприз

Співак Олег Винник порадував шанувальників новим відео на вже відому, але трохи забуту самим музикантом композицію "Дай мені помріяти". Нова робота Олега Винника – це колаборація з творцями анімаційного фільму "Зачарований принц", в українському дубляжі в якому артист озвучив головного героя. У кліпі артист постає у двох образах.Дивіться: інтерв'ю Олега Винника про президентські та творчі амбіції
Як раніше повідомляв "Знай.ua", Олег Винник напередодні гастролей розкрив секрети концертної програми. Згідно з інформацією, в новому турі артист подарує глядачам "рецепт добра". У нинішньому році сет-лист виконавця налічує близько 28 композицій. Це переважно пісні з двох нових альбомів, які Винник також планує презентувати в рамках турне.