Вночі, з 12 на 13 травня, у Лісабоні (Португалія) успішно завершився міжнародний пісенний конкурс Євробачення 2018. У фіналі виступило 26 країн: Австрія, Естонія, Кіпр, Литва, Ізраїль, Чехія, Болгарія, Албанія, Фінляндія, Ірландія, Сербія, Молдова, Угорщина, Україна, Швеція, Австралія, Норвегія, Данія, Словенія, Нідерланди, Великобританія, Франція, Німеччина, Португалія, Іспанія, Італія. Серед них визначили переможця Євробачення 2018 — Нетта Барзілай, представниця Ізраїлю. Повідомляє Clutch.

Згідно з результатами голосування глядачів і оцінок журі, представник України на Євробаченні 2018 MELOVIN набрав 130 балів і посів 17 місце (з 26 можливих). У фіналі пісенного конкурсу таємничий артист представив публіці вогненний номер і музичний хіт Under The Ladder.

Коли прямий ефір підійшов до кінця, коментатор каналу СТБ — український комік і шоумен Сергій Притула — підбив підсумки фіналу Євробачення 2018. Він зазначив, що учасник з України MELOVIN гідно представив країну на міжнародній арені, свій номер виконав чітко, без помилок і не показав нікому ні переживань, ні нервозності.

Крім того, Сергій Притула попросив українців не труїти MELOVIN за його повернення додому через програш у фіналі Євробачення 2018, як це було з попередніми представниками України на конкурсі — групою О.torvald. І, звичайно ж, шоумен закликав усіх підтримати свого конкурсанта.

Нагадаємо, за результатами жеребкування, відкривати гранд-фінал випало представнику України Melovin.

Популярні новини зараз

"Холостяк" Міша Заливако "злив" ідеальну Анну Богдан, ходить вдома в чому попало -"У масках, з рушником на голові"

Дівчина з найбільшою кількістю татуювань в країні вирішила заховати їх: дві різні людини

Ані Лорак ледь не розірвала на собі топ велетенськими грудьми: "Хочу теплого..."

Племінниця Софії Ротару Sonya Kay пішла назавжди: "Прощаюся зі сльозами на очах"

Показати ще

За лічені години до початку артист зізнався: анітрохи не боїться того, що його виступ буде першим, адже команда робила ставку саме на такий розвиток подій – або, принаймні, на можливість завершити захід. І не дивно, адже як відомо на психологічному рівні публіка запам'ятовує найбільше саме перший і останній номер.

Як повідомляв портал "Знай.uа", за його результатами конкурсу, перемогу присудили представниці Ізраїлю, Нетті Барзілай. Тобто в наступному році саме її країна проведе "Євробачення 2019". Крім глядачів і професійного журі, які приймають рішення про те, хто переможе на конкурсі, композитори, преса і коментатори також присуджують додаткові призи: нагороду Марселя Безенсона.

Нагороду за кращу композицію з особливою увагою до оригінальності та національної ідентичності в музиці, і ліриці отримала: група EQUINOX з Болгарії з піснею "Bones".