Скандальна українська співачка Світлана Лобода, яка зараз живе і працює в Росії, дуже активно веде свій аккаунт в Instagram. Нещодавно знаменитість вирушила в Баку, на фестиваль "Жара". Артистка виклала відео, на якому танцює під хіт Дмитра Монатіка Vitamin D, однак у багатьох фанатів публікація викликала змішані почуття і безліч питань.

"Давай займемося танцями) @monatik_official @zharafest". - лаконічно подпписала ролик Лобода. Шанувальники ж розділилися на два табори. "Тобі не йде зовсім", "Що з тобою там роблять ))))", "Якщо дивитися без звуку : то таке відчуття що вас т...ють", "Дивна жінка", "Не робіть так більше", "Жінка, заспокойся!", "Мені здається Світла на ЖАРІ перегрілася", "Ужасссссс.Погляд страшний до неможливості", "Вона танцює чи її пруть раком?", "Так відразу і не зрозумієш що вона танцює)))) оооох, аааах)))", "Безтолоч", "Останнім часом творчість цієї співачки залишає бажати Кращого.", - обурювалися одні. Інші ж відзначили, що Світлана просто вирішила повеселити людей.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Світлана Лобода виклала домашнє селфі без макіяжу і заінтригувала прихильників цитатою Любові Успенської.