Спорт повинен бути невід'ємною частиною життя не лише простих людей, але і знаменитостей. Адже це найкращий спосіб підтримувати гарні форми і бути в тонусі.

Різноманітними тренуваннями, такими як фітнес, бодібілдинг, плавання, біг присвячують свій час зірки шоу-бізнесу, щоб виглядати бездоганно в усіх сенсах. Адже спорт це не тільки красиві форми, але й здоров'я організму.

Знаменитостям важко знайти час для виконання фізичних навантажень. Портал "Знай" розповість про тих, хто не пропускає жодного тренування.

Дуейн Джонсон займається бодібілдингом шість днів на тиждень
З понеділка по суботу актор відвідує зал з самого ранку. Велику увагу він приділяє силовому тренінгу доповнюючи їх кількома вправами кардіотренування.

Хайді Клум приділяє час фітнесу та дітям
В одному з інтерв'ю, модель розповіла про те, що у неї катастрофічно не вистачає часу, щоб регулярно виконувати фізичні навантаження. Їй доводиться постійно балансувати походи в зал з роботою та доглядом за дітьми. Тому Клум в більшості випадків обирає активний відпочинок з сім'єю, катаючись на велосипедах, займаються скелелазінням і стрибають на батуті.

Галь Гадот воліють бокс
Одного разу, актриса зізналася, що бокс є її улюбленим видом спорту. Вона присвячує кілька днів в тиждень заняттям боксом. Бокс вона поєднує з деякими вправами кардіотренування.

Бейонсе комбінує види спорту
Співачка має дуже гарну фігуру, а все завдяки тому, що вона займається силовим тренінгом, фітнесом, бігом і боксом. Під керівництвом особистого тренера, вона поєднує різні види спорту, які їй приносять результат.

Мадонна вже багато років займається йогою
Всім відомо про кохання поп діви до мистецтва йоги. Вона почала займатися нею ще в 1998 році. Співачка поділилася тим, що йога кардинально змінила її самопочуття і форми тіла в кращу сторону. Мадонна комбінує заняття йогою з бойовими мистецтвами, боксом і силовими тренуваннями.

Гвінет Пелтроу займається фітнесом
У вільний час актриса займається фітнесом. Вона присвячує тренування силових і кардіо вправ, а також - стретчінгу.

Кевін Харт любить біг
Актор дуже любить бігати і приділяє цьому заняттю кілька днів в тиждень. За його словами, біг - це його пристрасть.

Кріс Претт не виходить із спортзалу
Актор не пропускаючи жодного дня, регулярно ходить у тренажерний зал, де займається йогою, кроссфитом і силовими вправами.

Ешлі Грем займається в залі
Найпопулярніша модель plus-size також займається спортом. Грем приділяє багато часу кардіо тренуванням і силовому тренінгу.

Раніше портал "Знай.ua" розповів про те, як показують дослідження Університету Ліверпуля, тільки два тижні без регулярної фізичної активності можуть призвести до змін не тільки в м'язах, але і метаболізмі. Ігноруючи навіть п'ятнадцятихвилинну ранкову зарядку ми піддаємо себе ризику розвитку діабету, серцевих захворювань, які можуть призвести до передчасної смерті.