Усі ми з дитинства чули, щоб добре себе почувати та мати достатньо енергії, потрібно повноцінно харчуватися тричі на день , проте нещодавні дослідження вчених показали, що насправді для збереження працездатності, людина повинна контролювати не кількість прийомів їжі, а сам раціон харчування.

Про це пише "sundaynews.info".

Заблансоване та здорове харчування – головний секрет успіху до красивої фігури та гарного самопочуття.

Наприклад, дробне харчування – чудовий варіант для тих, хто прагне позбутися зайвих кілограмів. Крім того таке харчування підтримуватиме людину на піку працездатності протягом всього дня. 

Ще один гарний варіант – двохразове харчування та один перекус. Головне правило такого раціону – не пропускати сніданок, який задає настрій та енергію на більшу частину дня. А от вечерю варто замінити на легкий перекус у вигляді овочевого чи фруктового салату чи молочних продуктів.

Популярні новини зараз

Львів'янка народила у 12 від власного брата і приголомшила Україну зізнанням: "Втомилася, їду до Польщі"

Українець помер на заробітках у Польщі, рідні вбиті горем: "Не можемо поховати..."

Онкохвора Заворотнюк зібрала останні сили на дзвінок Баскову: "Привітати тебе"

Дорофєєва перед ″Останнім танцем″ нарешті зізналась про стосунки з Позитивом: ″Була закоханість″

Показати ще

Повноцінне триразове харчування також ідеальний варіант для людей, які ведуть активний спосіб життя. Такий спосіб харчування звісно ж забезпечить достатньою кількістю енергії, проте скинути вагу при такому харчуванні буде складно.

За словами дієтологів, людям варто відмовитися від легких вуглеводів (солодощі, фаст-фуд, газовані напої). Адже з роками подібні перекуси проявляться на ваших боках та у вигляді проблем з нирками чи печінкою.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", дієтологи підказали, як правильно харчуватися бананами.