Вже зовсім скоро перше вересня, і для школярів, і для вчителів Міністерство науки України підготувало досить багато різних нововведень. Звичайно, одне з головних – 12-річне навчання в школах. До цього потрібно підготуватися як учням, так і тим, хто буде їх вчити.
Ця реформа має на увазі не тільки додатковий рік у школі, але і те, що навчальні заклади отримають автономію і регулюватимуться на місцевому рівні. Тепер у школах можна буде формувати і навчальні програми, і вибирати різні методики. Але, крім цього, у 2017 році є досить багато нововведень, про які ми хотіли вам розповісти.

Нововведення в школах 2017: оцінки

Сьогодні у школах не буде звичайних дощок успішності або неуспішності. А вчителі тепер не зможуть озвучувати оцінки перед усім класом. Учні особисто дізнаватимуться свої бали. Так що, так званого рейтингу успішності тепер просто не буде.
Так, першокласники не будуть отримувати ніяких оцінок взагалі. У другому класі перші півроку оцінок так само не буде, далі – за рішенням місцевої педагогічної ради.
Крім цього, вчителі відтепер не будуть оцінювати каліграфію, але школярі все одно повинні писати акуратно та розбірливо.

Нововведення в школах 2017: зошити та домашнє завдання

Тепер вчителі не використовуватимуть червоні чорнила в зошитах. Так що всі помилки будуть показані звичайноїю синьою або чорною ручкою.
До речі, підписувати зошити відтепер можна як завгодно, головне, щоб це було акуратно і зрозуміло вчителю. А всі помилки, які виправлені самою дитиною, не впливатимуть на оцінки за завдання.
І найголовніше для школярів – на канікули вони будуть йти без величезної кількості домашнього завдання. І, до речі, вчителям потрібно пройти переатестацію. Якщо вона буде успішною для них, то і зарплата зросте на 20 відсотків.

Популярні новини зараз
Українські пенсіонери отримають по 500 гривень "бонусу": хто у списку "літніх" щасливчиків Чому українцям необхідно заповідати майно вже зараз та як це зробити правильно В Україні готується революція у житловій сфері Показники лічильника стануть недійсними: споживачів застерегли від неприємностей з платіжками
Показати ще