Крім цього, фінансисти визначили регіони України, в яких темпи зростання або зниження були найбільшими / найменшими. Про це у себе в Facebook написав експерт Олексій Дорошенко.
За його словами, найгірші показники продемонстрували Донецька, Закарпатська і Чернівецька області, в яких стався найвищий ріст - відразу по 3 позиції продуктів в кожній. За дві позиції - в Запорізькій, Київській, Луганській, Рівненській та місті Києві. По одному рекорду економісти зафіксували у Волинській, Миколаївській, Тернопільській та Черкаській областях, повідомляє портал Politeka.

img desc=""]302579[/img]

«Донеччина примудрилася встановити відразу три антирекорди. Якщо за рік в Україні тушка бройлера піднялася в ціні на 6%, то в Донецькій вона виросла на 26%. Ціни на рис по Україні зросли на 27%, на Донеччині - на 44%. Аналогічна ситуація з м'яким сиром: в середньому показники по Україні знизилися на 5%, в Донеццкой області піднялися на 11%. Але тут варто відзначити, що середня зарплата в регіоні за рік зросла на 24% », - пише експерт.
За словами експерта, Закарпатті демонструє аналогічні «рекорди»: яловичина в Україні подорожчала на 17%, а в регіоні - + 34%. Буряк в середньому додав у вартості на 70%, а на Закарпатті - на 172%. Пшеничне борошно в регіоні подорожчала відразу на 28%, а в Україні в середньому на 5%. Однак, як заявив Дорошенко, зарплата в регіоні також зросла на 26%.
«На Буковині сало за рік подорожчало на 77%, а в Україні середній показник подорожчання - 40%. Варена ковбаса в середньому додала в ціні на 28%, а в Чернівецькій області відразу на 55%. За рік тут зарплата піднялася на 23% », - заявив Дорошенко.

У Запорізькій області, за словами Дорошенка, хліб додав в ціні на 42%, хоча в Україні він подорожчав лише на 28%. За останній рік курячі яйця в Україні подорожчали на 100%, а в цьому регіоні на 136. Зарплата, в цілому, зросла на 24%.
«Київська область за статистикою відзначилася тільки макаронами і головним політичним продуктом. Перші додали у вартості на території регіону відразу на 95%, а ось гречка подешевшала тільки на 2% (показники по Україні - зниження на 26%). Середня зарплата ж виросла на 27% », - запевняє експерт.
Серед показників експерт також звертає увагу на столицю, де також було зафіксовано зниження вартості певних продуктів. Цукор в Києві подешевшав на 9%, як і на території всієї України. А чорний хліб додав в ціні на 69%. Зарплата в столиці піднялася за рік на 21%.
Фінансист також розповів про Волинську область, де був зафіксований «сметанний рекорд».
«У цьому регіоні сметана зафіксувала рекорд по Україні в цілому. Ціна підвищилася відразу на 38%, коли по про країну вартість піднялася лише на 16%. Середня зарплата тут виросла на 26% », - підсумував експерт.
Крім цього, Дорошенко зазначив, що на Луганщині найвищі показники по зростанню середньої зарплати. За рік вона зросла тут на 32%, що є рекордом по Україні.
Нагадаємо раніше повідомлялося, що зростання тарифів на вантажні ЖД-перевезення призведе до падіння виробництва.
Як повідомляв портал "Знай.uа", що киянам знову пообіцяли тарифні сюрпризи.
Також раніше "Знай.ua" писав, що загрожує економіці після бойкоту гірників.

Популярні новини зараз
Катя Осадча зізналася, що остаточно "розклеїлася", не допомагає навіть підтримка Горбунова: "Почала здаватися" Надя Дорофєєва раптово звернулася до Вови Дантеса: офіціоз та сухі побажання Мішель Андраде з "Орел і Решка" після розставання з Потапом розповіла про нову втрату: "Люди показують туалет" Головні новини за 27 червня: "пробудження" Софії Ротару, атака на ТРЦ у Кременчуці та Цимбалюк у ролі "Холостяка"
Показати ще