Для киян вже у наступному опалювальному періоді можуть знизити ціни на теплоенергію.

Про це повідомили представники Національної комісії з регулювання енергетики.

Згідно з проектом, з 1 серпня пропонується знизити тариф для Київтеплоенерго на виробництво теплової енергії, яка використовується для виробництва та надання населенню послуг з централізованого опалення і централізованого постачання гарячої води на 29%.

У порівнянні з діючими тарифами енергокомпанії Київенерго, правонаступником якої є Київтеплоенерго, тариф на теплову енергію для населення зменшиться на 320,38 гривень / Гкал - до 784,58 гривень / Гкал (без ПДВ).

Популярні новини зараз
Від 150 до майже 600 гривень: пенсіонерам дадуть надбавку Числа у платіжках точно здивують: тариф вирішили підвищити одразу на 90% Українців попередили про зростання тарифів з 1 квітня та 1 липня: кого розорять платіжки "Газмережі" попередили про нововведення: стосується передачі показників лічильників
Показати ще

Після прийняття комісією проект рішення буде винесено на громадські слухання.

У проекті рішення також зазначено, що тариф на відпуск електричної енергії буде на рівні 182,93 коп / кВт-година; на виробництво теплової енергії для надання релігійним організаціям послуг з централізованого опалення і централізованого постачання гарячої води - 479,06 гривень / Гкал, установам, які фінансуються за рахунок державного та місцевих бюджетів - 1 171,89 гривень / Гкал і для потреб інших споживачів - 1 181,05 гривень /Гкал.

Нові тарифи за комунальні послуги витрусять всю зарплатню

У Києві наступного року зростуть ціни на послуги централізованого водопостачання та водовідведення. За даними "Київодоканалу", в середньому вартість підвищиться в середньому – на 49,6%. Розрахунковий тариф на послуги водопостачання та водовідведення, за підрахунками, зміниться в середньому на 49,6% і складе 23 грн 17 коп.

Війна Нафтогазу та київської влади добряче вдарить по українцях

У столиці може статися комунальний колапс. Кияни можуть взагалі залишитися без гарячої води, а восени і без опалення, якщо Нафтогазу не повернуть борги, а це не мало, не багато - близько 5 мільярдів гривень.

Дивіться: Як економити на комуналці

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", прийняті в Україні закони "Про житлово-комунальні послуги" та "Про ринок газу" передбачають появу абонплати на воду, тепло та газ.