Вже найближчим часом українським пенсіонерам різко збільшать соціальні виплати.

Цю інформацію повідомили в пенсійному фонді України.

За словами заступника голови фонду Владислава Машкіна, у зв'язку зі зростанням середніх зарплат в наступному році буде здійснено перерахунок пенсій.

Пенсіонери в Україні
Пенсіонери в Україні

"Це той перерахунок, який був анонсований при проведенні пенсійної реформи в жовтні минулого року. Пенсії мають бути підвищені на 50% темпів зростання середньої заробітної плати, і на 50% темпів зростання інфляції" Владислав Машкін

Популярні новини зараз
Навіть "Резерв+" тепер не потрібен: кому з українців значно спростили життя Українцям готують нове подорожчання: ще одна комунальна послуга зросте на 30% Українцям заборонили, а собі замовляють новенькі: держоргани обурили тендерами на кондиціонери Перше подорожчання за півроку: скільки тепер коштує газ
Показати ще

Також чиновник розповів, скільки грошей уряд виділив на соціальні виплати в 2018 році.

Пенсіонери в Україні
Пенсіонери в Україні

"Згідно з оперативними даними, загальна сума видатків на пенсійні виплати та інші заплановані пенсій за 8 місяців 2018 року склала 234,6 млрд грн, що на 64,2 млрд грн більше порівняно з минулим роком" Владислав Машкін

Пенсіонери в Україні
Пенсіонери в Україні

Нагадаємо, що у Міністерстві соціальної політики України заперечують, що пенсії в солідарній системі начебто стануть менше, або ж будуть, як раніше, а підвищення виплат в 2019 році не передбачається.

"Повідомляється, що з наступного року мінімальна зарплата буде рости, а пенсія нібито застигне на теперішньому рівні. Тут тільки половина правди – правда в тому, що мінімальна зарплата зростатиме, але при цьому стане рости і пенсія", – повідомили у прес-службі Мінсоцполітики.

Відомство натякнуло, що пенсійна система вводить в роботу механізм, який автоматично стане осучаснювати пенсії. Даний факт означає, що щорічно пенсії гарантовано перераховуються за єдиною для всіх формулою: 50% зростання інфляції плюс 50% зростання середньої зарплати.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", з'явилися нові зміни і поправки, пов'язані з пенсійною реформою. Так, в 2019 році Пенсійний фонд проведе перерахунок пенсій.

Також портал "Знай.uа" повідомляв про те, що восени на українців чекають важкі часи. Уряд приготував черговий "сюрприз" - подорожчає буквально все: від продуктів харчування до тарифів ЖКГ.