Світ знає кілька святкувань Нового року. Всім відоме 1 січня, також Старий Новий рік, який відзначають 13 числа того ж місяця і по-східному календарю, який випадає на кінець січня або початок лютого.

Але, виявляється, є і наш з вами, давньослов'янській Новий рік, який корінням сягає в глибоке минуле. Про це Знай.ua розповіла українська ворожка і провидиця, керівник центру розвитку «Шепіт Дівіі» Світлана Калашник.

«Всі ми знаємо, що нинішній календар був створений порівняно недавно. Якщо керуватися знаннями наших предків, то зараз на дворі 7526-е літо. І відповідно, святкування «нового року» не має нічого спільного з новоліттям», - розповіла нам вона.

Світлана зазначила, що всі свята слов'ян були пов'язані з природними процесами, всього за одне літо (один рік) зустрічали 4 Великодня (рівнодення і сонцестояння). Один з Великодней - Осіннє рівнодення і вважається Новоліттям.

Популярні новини зараз
Пенсіонери отримають "потужну" доплату через вік: у Мінсоцполітики назвали умови Рішення прийнято – в Україні злетить тариф на електроенергію з 1 квітня 2023 року Відомий астролог зазначив, які міста України у небезпеці: ворог буде спрямовувати ракети Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще

Як зустріти слов'янський Новий рік

«У 2018 році трапиться це явище 23 вересня. Мені вже зараз надходять запитання як же правильно зустріти нове Літо? Правила досить прості і застосовуються для всіх чотирьох великих свят, - розповіла ведунья. - Наші предки тримали пост дуже мудро, крім духовного зцілення вони готували організм до зміни раціону. Власне тиждень до 23 вересня і тиждень після - період очищення душі і тіла, а так само м'який перехід на зимові соління. Так само з 16 вересня рекомендується приділити увагу прибиранню будинку, викинути зайві непотрібні речі».

Також за її словами, буде правильно очистити будинок восковими свічками, провести обкурювання травами (чебрецем, м'ятою, деревієм), помити підлогу водою з сіллю. Слід запалювати в цей період якомога більше свічок, адже свято відноситься до сонячних і світлих.

«Святкування авсеня - тривало тиждень, і називалося Осенін. Спочатку запалювалось загальне вогнище, через яке стрибали бажаючі, очищаючись і залишаючи всі біди позаду, - продовжувала розповідати Світлана. - Накривали щедрий стіл, цей пир називався «Братчина». Головними атрибутами були житній хліб, сир і яйця. Всі продукти складалися гіркою (звідси і фраза «пир горою»)».

Майбутнє України

Не змогла Світлана Калашник не провести обряд ворожіння на резах Рода, щоб подивитись, що ж в наступному році чекає нашу країну. Адже всім відомо, що настають парламентські і президентські вибори. Чого нам чекати?

«Після авсеня кожен з нас піде в стан зупинки, немов подивиться на себе з боку. Де ми були не праві? Що породило конфлікт? Так само згідно рез не можна сказати, що оточуючі нас люди будуть створювати сприятливу обстановку для розвитку і процвітання, буде дуже багато перешкод. Перше півріччя буде оточене небезпекою, порушенням кордонів», - почала пророкувати Світлана.

Але, за її словами, після короткого складного періоду, для українців знову засяє сонце.

«Друге півріччя відображає найсильніша світла різу Рода - творця. У другому півріччі можливе все. Сам Творець повідомляє нам, що не існує нічого неможливого. Те, що буде відбуватися - наша спадщина, результат помилок і звершень всіх наших праць. Головне зараз здійснювати милостиві вчинки по відношенню до України і її жителів. Це прекрасна різа! І рада Рідних Богів на період з вересня 2018 по вересень 2019: довіряйте своїм почуттям, а не розуму», - впевнена ведунья.

Провидиця підкреслила, що руйнування для поновлення, яке принесе цей період, буде відбуватися під дією дуже сильних процесів, і нічого не можна буде змінити.

«Потрібно зруйнувати старе, щоб зародилося нове і прекрасне. Як ми бачимо, перша половина року буде досить напруженою, але головне діяти за покликом серця, і все у нас буде світло і явно з волі Творця», - резюмувала вона.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що Волкер розкрив всьому світу страшну правду про "вибори" на Донбасі.