Виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я Уляна Супрун дала кілька порад, як краще тренувати мозок. Кращі поради вона написала у себе на сторінці Facebook.

Супрун дуже рекомендує виходити з зони комфорту.

"Виконання одноманітних завдань не сприяє поліпшенню роботи мозку. Кращий варіант - це влаштувати мозку челлендж і вибрати новий незвичайний вид діяльності. Вивчення іноземної мови або освоєння музичного інструменту - чудово для цього підійдуть", - зазначила Супрун.

Уляна Супрун
Уляна Супрун

Вона заявила, що потрібно шукати нові шляхи і подорожувати. Це хороший метод, щоб включити мозок.

Популярні новини зараз

Дивіться на цінник і на дірки: українцям підказали, як не сплутати справжній сир з підробкою

Зірка "Школи" Анна Трінчер залишилася без житла: навіть Павло Зібров не допоміг

Українцям у "червоній зоні" дадуть вдвічі більше води та електроенергії

У Путіна "впав" Кремль

Показати ще

"Освоєння нової місцевості - це завжди хороший інструмент, щоб активувати мозок. Якщо це інша країна, то ми повинні повністю перейти і виконати незвичайні завдання в новій місцевості - від пошуку шляху додому до покупок в магазині. Схоже вправу можна робити і вдома, наприклад, кожен раз міняти шлях на роботу або навмання блукати по вулицях", - сказала Супрун.

Уляна Супрун
Уляна Супрун

Також вона додала, що допомагає прокачати мозок активна соціальна комунікація. Постійне спілкування - це активна розумова діяльність, зокрема концентрація уваги і стимуляція пам'яті, це покращує когнітивні функції.

"Спілкування з різними людьми допомагає зміцнити нейронні мережі уповільнює їх ослаблення в процесі старіння", - додала вона.

Уляна Супрун
Уляна Супрун

Супрун також вважає, що читання і гра шахи дуже корисні.

"А щоб ускладнити завдання - спробуйте, наприклад, почитати нову книгу іноземною мовою, а потім обговорити її з друзями", - уточнила чиновник.

Нагадаємо, глава Моз Уляна Супрун повідомила про користь сміху для здоров'я, який можна порівняти навіть з користю збалансованої дієти та фізичної активності.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа" Супрун настільки полюбилися користувачам соціальної мережі Facebook, що вони вирішили присвятити їй жартівливе захід під назвою "Молитва за канонізацію Супрун з обмиванням манту і на холодному".

Також портал "Знай.uа" повідомляв, що Супрун заявила, що вчені винайшли таблетку, яка здатна поліпшити ваше здоров'я і вберегти від багатьох небезпечних хвороб. Її назва – здоровий спосіб життя.