Проект віртуальної реальності Туконі завітав на 25-й львівський Book Forum. Завдяки окулярам віртуальної реальності відвідувачі форуму змогли зазирнути у чарівний світ, в якому проживають туконі - дивовижні істоти, вигадані та намальовані українською художницею Оксаною Булою.

Зазирнувши у “завіртуалля”, можна було роздивитись різні локації лісу, де ховаються туконі. А знайшовши кожного з них, прочитати маленьку розповідь про кожного з персонажів - Моха, Мандрівника, Друга Птахів, чи Онакону.

“Я такого жодного разу не бачила! Це ніби мультфільм, але ти опинився всередині. І персонажі дуже цікаві, незвичні і добрі. На додачу дуже тішить, що вигадали їх в Україні, а не привезли з закордону”, – розповідає відвідувачка стенду туконі Анна.

Проект віртуальної реальності “Знайомство з туконі” створений за підтримки благодійного проекту ЛакіБукс - спільної ініціативи ІТ-компанії Lucky Labs та фонду «Я майбутнє України», та виконаний “New Cave Media”, презентували цього року на Книжковому Арсеналі у Києві. Там із ним познайомились вже кілька тисяч людей, а серед них і Президент України Петро Порошенко із дружиною Мариною.

Популярні новини зараз
Побутовим споживачам пригрозили відключенням електроенергії: хто у "чорному списку" Пенсіонерам дадуть знижку на продукти 20%: що потрібно взяти в магазин Звертайте увагу на серійний номер: які гривневі банкноти можна продати за нечувані суми Доїхати на роботу і назад – вже не по кишені: проїзд у маршрутках дорожчає
Показати ще

“Коли ми задумували проект "Знайомство з туконі", то хотіли, аби тривалість життя цього продукту продовжувалось. Саме тому після Книжкового Арсеналу першу віртуальну книжку в Україні побачили у Львові. І вже за кілька днів він буде на Арсеналі ідей – фестивалі для дітей і підлітків Мистецького Арсеналу. І вже потім буде представлений у Франкфурті й Болоньї. До нас постійно звертаються й інші фестивалі, які теж зацікавлені у показі проекту”, – зазначає координаторка міжнародного фестивалю "Книжковий Арсенал", одна з ініціаторок проекту “Знайомство з туконі”, Оксана Хмельовська.

У планах проекту - познайомити із туконі якомога більше людей, і залучити до туконі-трайбу пошановувачів із інших країн.