В Україні показники кількості ДТП щодня просто вражають цифрами. В Європі ці цифри знчно менші, однак і суми штрафів за порушення правил дорожнього руху відрізняються від українських.

Давайте порівняємо, скільки платять водії в Україні та Європі за порушення ПДР, а саме за кермування в стані алкогольного сп'яніння - пише "Інформатор".

П'яні за кермом

Україна - за кермування у стані алкогольно сп'яніння нашы водії можуть заплатити від 10 тис. 200 гривень (315 євро )до 40 тисяч 800 грн (1260 євро).

Популярні новини зараз
Софія Ротару перервала тривале мовчання після обстрілу ТРЦ у Кременчуці: стримати сльози нереально Фіналістка шоу "Холостяк" Яна Соломко втекла в росію і забула про війну: "Виявилося, ти наша ганьба" Андрій Бєдняков з "Орел і Решка" вирішив переплюнути Сергія Притулу і Лачена: "Скинь 100 гривень на ЗСУ" Євген Кошовий з "Кварталу 95" ледь не розревівся, виїхавши до Варшави: "Нікуди повертатися"
Показати ще

гроші

Австрія - у цій країні штраф залежить від перевищення допустимої норми (0.49 промілле). Так, суми стартують від 300 євро до 5 900 євро.

Бельгія - тут за кермувння в нетверезому стані водіїь заплатять 150-600 євро. Якщо вчасно штраф не погасити, то суд збільшить суму від 3 тисяч до 12 тисяч євро.

Німеччина - допустима норма алкоголю в крові 0,3 промілле. За перевищення норми з водія стягнуть від 500 до 1500 євро.

Франція - у цій країні дозволена норма алкоголю 0.5 промілле. Порушники мусять заплатити від 135 до 4 500 євро.

Польща - у наших сусідів суворо з цим правилом. допустима цифра алкоголю всього 0,2 промілле. А штраф, сівши п'яним за кермо - 1 160 євро, якщо норма не перевищує 0,5 промілле. Якщо ж быльше - то доведеться заплатити 2 320, або ж втрата права сідати за кермо на строком від 3 до 15 років.

Чехія - тут діє "нульове промілле". тобто за краплю алкоголю водій момже "попасти" на 97-774 євро.

Британія - максимально допустимий рівень алкоголю в крові 0,8 проміле. За порушення передбачений штраф до € 5 682 і / або тюремне ув'язнення на 6 місяців, а також позбавлення прав на 1 рік.

Нагадаємо, українських водіїв змусять проходити медогляд по-новому.

Як раніше повідомляв Знай.ua, водії влаштовують масові акції протестів проти нових цін на пальне.

Раніше портал Знай.ua писав, що київським водіям дозволили перевищувати швидкість.

Дивіться: Нові штрафи та евакуація автомобіля