Святіший Патріарх Київський і всієї Руси-України Патріарх Філарет розповів про подальші кроки на шляху до створення Української церкви. Це відбулося під час прес-конференції "Українська Церква на шляху утвердження автокефалії", що була проведена в центрі Києва 26 жовтня.

Першим кроком стане скликання Собору, де зберуться представники Київського патріархату, і Української православної автокефальної церкви, і Московського патріархату.

"Попереду – головні кроки: обрання предстоятеля та прийняття Статуту для Української православної церкви. Є статут и київського патріархату, і автокефальної церкви, і московського патріархату. Це буде загальний Статут, який буде погоджувати в собі і українські Закони, і включатиме в себе структуру і положення української Церкви", – розповідає Патріарх Філарет.

Як підкреслив Святіший Патріарх Київський і всієї Руси-України, скликання Собору залежить від Вселенського Патріарха. Відомо, що це відбудеться вже найближчим часом, але точна дата ще невідома.

Популярні новини зараз
Однієї ціни для всіх немає: українців шокували новими квитанціями за воду Три найважливіші молитви на Трійцю: з якими словами і чому потрібно провести це свято Після підвищення тарифів на світло українцям зробили термінове нагадування: залишився день Була відомою українською телеведучою, а тепер риє могили в ЄС: що сталося з Литвин-Комаровською
Показати ще

Раніше Знай.ua писав про те, як Варфоломій остаточно розбив головну надію Росії.

Також Знай.ua писав про те, як РПЦ відповіла Варфоломію в стилі скривдженої коханки.