Публічне приниження замість свята отримала нещодавно учениця харківської школи через відмову батьків здати гроші на потреби класу.

Спочатку шестикласницю Діану Андронову приголомшила цинічність близьких людей, коли на класному чаюванні член батьківського комітету не пригостила її тортом, а однокласники сміялися і фільмували на телефони, як вона плаче.

А тепер вона почала ще й отримувати повідомлення з образами.

Про це повідомляє телеканал ICTV.

"Деякі пишуть, що ти брехло, що ти така-сяка, що Наталя Вікторівна (представник батьківського комітету. - Ред.) На лікарняному через тебе. Я хочу відстоювати своє місце і не плакати, довести, що я сильна", - розповіла учениця 6-Б Діана.

Популярні новини зараз
У липні пенсіонери отримають на 1000 гривень більше: якім категоріям пощастить Виплати 4 тисячі євро: як отримати Поки українці гинуть від наслідків теракту рф, Червоний Хрест допомагає росіянам: "Організація-нікчема" Разом з повісткою можуть дати штраф на 8500: достатньо однієї умови
Показати ще

За словами мами дівчинки, дорослі з цієї історії висновків так і не зробили.

"Не у мене треба просити вибачення, а потрібно при всьому класі просити вибачення у Діани, це доросла людина образила її, і вона її принизив", - сказала вона.

Мама Наталя Вікторівна з "батьківської трійки", як називали себе члени батьківського комітету, понесла покарання. Вона більше не працює в цій школі, де викладала інформатику. У райвідділі освіти повідомили, що її звільнили заднім числом. Сама Наталя від коментарів відмовилася.

Нагадаємо, інцидент стався в харківській школі № 151: ученицю 6-го класу принизили, не пригостивши тортом, через відмову батьків брати участь в поборах.

Як повідомляв портал "Знай.ua", батьківський комітет "виправдався" перед ученицею, але в дуже дивній формі.

Також "Знай.ua" писав, українцям розповіли, як законно припинити побори у школах.