Фінансові експерти констатують позитивну тенденцію на валютному ринку - долар трохи впав у ціні, а гривня у свою чергу зміцніла.

обмін валют
обмін валют

Про це пише Рoliteka.

У повідомленні йдеться, що станом на вівторок, 30 жовтня, Нацбанк встановив курс американського долара на рівні 28,20 грн. Таким чином, виходить, що з 26 жовтня гривня набрала 14 копійок.

долари
долари

Популярні новини зараз

Помер соліст "Піснярів" Леонід Борткевич

Потап підкорив Каменських романтичним сюрпризом: тисячі кілометрів - не перешкода

Володимир Зеленський зізнався у готовності дати відсіч Росії: "Є підтримка"

Вдова Кернеса Гайсинська позбулася двох "дітей" покійного мера

Показати ще

На думку фінансистів, позитивно на курсі гривні позначилося розміщення Україною єврооблігацій на суму 2 млрд. доларів.

"На курс гривні розміщення єврооблігацій може вплинути позитивно, тому що надходження в країну в 2 млрд. доларів – це позитивна тенденція, збільшення резервів Нацбанку і можливості для валютних інтервенцій", – констатував експерт.

Курс гривні
Курс гривні

Зі зміцнення гривні розпочався тиждень і на міжбанку.

"Досить млява торгівля валютою США в понеділок (29 жовтня) завершилася зниженням курсу на 5 копійок – до 28,17-28,18 грн. за долар. Попит на долари був невеликий, що нормально для понеділка. Як правило, експортери не люблять в п’ятницю резервувати гривню під валютні покупки понеділка, і в цей раз вчинили точно так же, незважаючи на те що Держказначейство виділило їм на рахунки дуже велику суму в рамках відшкодувань ПДВ – 5,6 млрд грн", – розповідають фінансисти.

Обмін валют
Обмін валют

Подешевшав долар також в обмінниках і касах. Так, мінімальна вартість готівкового долара на продаж населенню просіла на 3 копійки – до 28,17 грн., а діапазон середньої вартості розширився до 28,25-28,40 грн. При цьому купівля доларів у населення здійснюється в рамках 27,35-28,20 грн.

Курс долара
Курс долара

Курс євро також продовжує знижуватися. Так, на 30 жовтня Нацбанк визначив вартість євро на рівні 32,10 грн. Таким чином, з 26 жовтня гривня додала в ціні щодо євро 25 копійок.

Нагадаємо, у понеділок, 30 жовтня, українська валюта потіснила як долар, так і євро. Причини цього різні, а заручниками ситуації за традицією стали клієнти і самі банки.

курс валют
курс валют


Як писав раніше Знай.ua, в Україні спостерігаються економічні зміни, які змушують замислитися кожного громадянина.

курс валют
курс валют


Також Знай.ua писав про те, що експерти у один голос стверджують, що гривня переживає далеко не найкращі часи.