Певно, всі пам'ятають скандальну ситуацію у харківській школі, коли дитині не дали шматка торта, тому що мама не здала на нього грошей. Нещодавно схожа історія повторила, тільки вже у місті Стрий.


Про це на сторінці "Батьки SOS" у Facebook розповіла Лідія Герасим. Вона згадує, що вчителька продавала посібники просто у класі, а  багатодітна мама відмовилася їх купувати, навіть не знаючи, які знущання чекають на її дитину:

"…викладач оголосила на весь клас, що дитині не дали зошит бо мама не здала грошей, і перемістили її парту так, щоб однокласники сиділи спиною до неї. Після того, як вчителька побачила, що мама сфотографувала обстановку в класі, парти переставили. Дитина жалілась мамі, що на цьому місці їй не видно, що пишуть на дошці; що дітям дають групові завдання, а вона не має з ким поговорити; що коли її парта була біля хлопчиків – один з них ставив книжку так, що вона могла теж її читати, а тепер вона не має звідки читати. Через тиждень дитина захворіла", - зазначила Лідія.

Популярні новини зараз

"Майже все видно": Дорофєєва влаштувала фотосесію в дуже маленькому купальнику

Xiaomi представила крутий ніж для справжніх мандрівників: фото

У Києві некерований Renault зніс зупинку з людьми, водія збирали по частинах: відео дорожного пекла

Літак зазнав зіткнення в небі над Україною: життя пасажирів перетворилось на десяток годин нервового очікування

Показати ще


Користувачі не пройшли повз такого нахабства, цікавляться, як вчителька взагалі могла собі таке дозволити. Ситуацію вже позаочі охрестили "стрийським тортом", адже в цих історіях чимало спільного:

"Це просто скотство", " Ось тому вони і не хочуть пускати батьків в школи - щоб не розкривалися їхні злочини", " дивно, що ніхто в класі не запропонував зробити копії з їх підручника, не допоміг знайти і скачати в інтернеті, нічого не зробив в цій ситуації", "чи є серце у тієї вчительки, чи замість нього – гаманець?", " Що це за ставлення до дітей. Ну немає у неї зошитів, що тепер зробити її вигнанкою. Ганьба таким викладачам", "Філіал пекла", - пишуть у коментарях.


Дивіться: Школярці не дали торта, бо батьки не здають гроші на потреби класу


Нагадаємо, після скандалу у школі Харкова українці знайшли іншу роботу вчительці.
Як повідомляв Знай.ua, юрист пояснив, чи повинні діти прибирати у школі після уроків.
Також Знай.ua писав, голова батьківського комітету притиснула до стіни батька школяра.